Alina Kalesnykienė

Alina Kalesnykienė

Esu gražių tekstų kūrėja ir puikiai išmanau transkribavimo meną. Mano darbo pobūdis yra paremtas subtiliu meno pojūčiu, jautrumu detalėms, empatija žmonėms ir meile kūrybai. Esu atvira kritikai, nes žaviuosi mokslu pagrįsta mintimi, kad žmogus mokosi visą savo gyvenimą. Visada įsiklausau į kito asmens poreikius ir drauge ieškome geriausių sprendimo būdų. Jei manote, kad gyvenimą gražesniu padaro tekstai, bendradarbiaukime!

Mano vertybinės pozicijos yra paremtos empatija ir meile. Manau, kad tik gražus bendravimas ir savitarpio supratimas gali padėti nuversti kalnus. Gebu puikiai išklausyti ir įsiklausyti į kito žmogaus žodžius. Visuomet jaučiau malonumą rašydama, nes žodžius galiu įausti į kiekvieną tekstą taip, kad jie suskambėtų ir virstu gražiu kūriniu.

Grožis man visada buvo pirmoje vietoje, tad kurti estetiškai yra mano prioritetas! Esu pagal išsilavinimą menininkė, todėl stiprus grožio pojūtis lydi mane kiekviename darbe. Galiu sėkmingai sutranskribuoti bet kokį garsinį failą. Darau tai profesionaliai, greitai, atsakingai ir kruopščiai. Jei yra poreikis ir pageidavimas, taip pat gebu sutvarkyti transkripcijoje stilistiką taip, kad žodžiai skambėtų tarsi iš knygos. Transkribuodama įdedu maksimaliai pastangų, kad tekstai turėtų vertę. Jei Jums rūpi, kad garsiniai failai pavirstų užrašytais žodžiais be klaidų ir gramatiškai taisyklingi, galiu Jums padėti! Pagal pageidavimą taisau stilistiką ir padedu vizualiai sutvarkyti dokumentą. Gramatiką išmanau puikiai, tad klaidų mano darbe nerasite, nebent suklysiu netyčia. Šis darbas man yra sielos troškulio numalšinimas, dievinu šią veiklos kryptį!

Taip pat galiu rašyti gražius ir įvairialypius tekstus medijoms, SEO ir ne tik straipsnius, Meta įrašus, Web tekstus, pranešimus spaudai, produktų ir įmonių aprašymus, sukurti prezentacijas ir gražius maketus. Jei reikia nuoširdaus ir įtaigaus teksto, galiu Jums padėti.

Esu tekstų kūrėja, kuri gebės įsiklausyti į kiekvieną pageidavimą ir mažiausią smulkmeną. Mano interesų spektras labai platus, net jeigu

neturėsiu pakankamai žinių, versiuosi per galvą, kad jų įgyčiau kuo daugiau ir pateikčiau Jums tokį tekstą, apie kokį seniai svajojote.

Jeigu skaitydami apie mane pajutote, kad sužadinu Jūsų širdyse susidomėjimą, susiekite su manimi. Atsiliepdama į Jūsų pageidavimus, sukursiu tai, kas atneš Jums sėkmę ir susidomėjimą. Visos mano veiklos kryptys turi vienintelį tikslą – skleisti grožį ir informatyvumą. Tik dirbdamas pagal pašaukimą, gali kitam duoti daugiau nei turi pats.