APIE RAŠYTOJŲ AKADEMIJĄ

Sveiki, Mielieji, 

Rašytojų akademija gimė iš kito mano projekto "SEO AKADEMIJOS" studentų poreikio kūrybiniam rašymui lavinti. Kaip jau supratote, esu įkūrus SEO AKADEMIJĄ, kur seminarų dalyviai grupėse uoliai mokosi SEO (angl. interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms), interneto rinkodaros (web marketingo) bei viešųjų ryšių paslapčių. Dabar SEO akademija gyvuoja jau šeštus metus, tačiau poreikį kurti Rašytojų akademiją, studentai išreiškė dar po metų SEO akademijos gyvavimo. Anuomet pastebėjau, kad seminarų dalyviai noriai priima žinias, kaip rašyti tekstus web svetainėms, kaip rašyti straipsnius bei pranešimus spaudai. Tačiau kai kurie jų išreiškė norą stipriau lavinti kūrybinį rašymą ar net parašyti savo knygą. 

Todėl ačiū tiems žmonėms, kurie įkvėpė įkurti ir Rašytojų akademiją! 


Apie Rašytojų Akademijos lektorę:

Visiškai atvirai..

Esu Evelina Biliūnaitė (iki 2018 m. spalio - Tamulaitienė), gim. 1980 01 16, kilusi iš Kidulių kaimo (Šakių raj.) ir daugiau nei pusę gyvenimo gyvenanti Kaune. Užsiauginau dukrytę Mariją viena pati, be galo myliu gyvūnus, tad jų turime keturis (du auksaspalviai retriveriai ir du kačiukai iš prieglaudos). Kiek save prisimenu, aš visą gyvenimą kūriau: visada kažką rašydavau, man niekada netrūkdavo, o ir nebetrūksta idėjų, ką veikti, nes aš visada turiu ką veikti, o kartais (dažniausiai taip ir yra) nebeužtenka laiko visoms savo idėjoms įgyventinti. Tačiau vieną savo svajonę aš tikrai įgyvendinau - aš visada svajojau gyventi iš kūrybos (rašau, tapau, filosofuoju, strateguoju), ir drąsiai sakau - aš gyvenu iš kūrybos. Man būtinos darbo sąlygos: namai, galimybė pamiegoti kada noriu, gamta, šalia gyvūnai, meditacinė muzika, kvėpavimo pratimai (rebefingas), galimybė vežioti dukrą kur reikia ir kada reikia. Kokiam samdomam darbe ir ofise aš visa tai galėčiau turėti? - Jokiam :) Todėl aš susikūriau sau profesiją ir gyvenimo bei darbo sąlygas pati. Dabar tuo dalinuosi ir su savo studentais. Visiems, kurių  svajonės panašios į manąsias, padedu jų siekti drauge. Mokymuose atsikleidžiu savo patirtį, čia dalinuosi savo atrasta metodika ir "know-how", todėl mėginti mane įkišti į rėmus - neverta ir nėra prasmės. Jeigu būčiau "rėmų" žmogus, mane turbūt rastumėte šiandien kaimo pradinių klasių mokykloje. Bet neradote. Nes man to negana.

Visą gyvenimą skaičiau knygas. Knygas tiesiog dievinu. Jų turiu daugybę ir įvairiais formatais: gyvų, pdf (elektroninių). Knygos visur su  manimi, nes kiekvieną laisvą akimirką praleidžiu knygų skaitymui. Knygos mano mokytojai. Iš knygų visada randu ką prisitaikyti sau ir ką palikti kitiems savo augimo etapams. Labai mėgstu atsiversti bet kurią knygos vietą prieš tai uždavus kokį nors tą dieną man aktualų klausimą ir visada atsakymas tinka būtent tai situacijai spręsti.

Evelina Biliūnaitė

 RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. 

Evelina turi 18 metų interneto rinkodaros patirtį versle. Evelina yra UAB Berklis direktorė;

Be Rašytojų Akademijos veiklos, Evelina vadovauja SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis";

- teikia SEO paslaugas, kaip "SEO MAMA";

- veda interneto rinkodaros, SEO, viešųjų ryšių mokymus "SEO Akademijoje"; 

- Evelinos daugiametė sėkminga patirtis B2B sektoriuje, natūraliai atvedė prie savirealizacijos ir verslumo mokymų projekto "Verslodara" įkūrimo, kur lektorė padeda žmonėms atrasti savyje mylimą veiklą ir padrąsina paversti ją verslu; 

- Lektorė taip pat veda saviugdos ir sąmoningumo mokymus "Širdies Akademijoje";

- Evelina yra savistabos knygos - dienoraščio "Širdies dienoraštis" autorė;

- O taip pat ir knygos "Slaptas 4 moterų dienoraštis" bendraautorė;

- Evelina yra saviugdos praktikų užrašinių "Rytojaus dienoraštis", "Mano stebuklingas rytas" autorė;

- Evelina yra Rašytojų akademijoje gimusio nemokamo ežurnalo "Inspire" idėjos autorė ir vyr. redaktorė;

- Evelina turi reklamos aktorės ir serialų aktorės patirties;

- Evelina yra sertifikuota GCK (giluminio cirkuliacinio kvėpavimo - dar žinomo, kaip "rebefingas") instruktorė;

- Evelina yra SEO akademijos SEO klubo prezidentė.

Visas lektorės veiklas vienyja aktyvi bendruomeninė veikla, nes kiekvieno verslo projekto nariai aktyviai buriasi privačiose bendruomenės grupėse, kurių dalimi galite tapti ir Jūs.

Evelina Biliūnaitė "Joga ir Ajurveda" žurnale (2019 lapkritis)

Knygų apžvalgos