NAUJIENA!!! Knygos, saviugdos žurnalų, planuoklių, spalvinimo knygų, sąsiuvinių kūrimas ir iliustravimas su dirbtiniu intelektu ir jų prekyba Amazon

Knygos, saviugdos žurnalų - planuoklių, spalvinimo knygų, sąsiuvinių kūrimas ir iliustravimas su dirbtiniu intelektu ir jų prekyba Amazon - nuotoliniai grupiniai mokymai

04 gr. pradžia: 2024 m. 07 mėn. 26 d. 10:00 val. VISO 11 pamokų.

Knygos, saviugdos žurnalų - planuoklių, sąsiuvinių, spalvinimo knygų kūrimas su dirbtiniu intelektu ir jos prekyba Amazon pasaulinėje prekybos platformoje - GRUPINIAI NUOTOLINIAI MOKYMAI - NAUJIENA RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE!


Pirmosios grupės studenčių atsiliepimai:


Šis kursas Jums atvers plačias galimybes neužstrigti tik Lietuvos teritorijoje. Šio kurso dėka jums vieno kompiuterio mygtuko paspaudimu atsivers visas pasaulis.


SVEIKINIMAI

studentėms su pirmosiomis jų kurtų knygelių publikacijomis Amazon'ėje ir jau pirmaisiais pardavimais!:Šiame kurse jūs išmoksite:

 • Kaip sugeneruoti knygai idėją dirbtinio intelekto pagalba arba patobulinti savo jau turimą idėją. Dėl to jums nereikia būti itin kūrybišku žmogumi, nes jums jau bus kas padeda kūryboje - dirbtinis intelektas.
 • Kaip įšokti į tikrai populiarių ir perkamiausių produktų rinką pasaulyje.
 • Išmoksite kurti knygas vaikams, motyvacines suaugusiems, dalykines ir kokias tik norėsite jūs. Jūsų vaidmuo bus labiau strateginio organizatoriaus ir tikrintojo, nes pagrindinis jūsų pagalbininkas ir asistentas bus - dirbtinis intelektas su kuriuo jūs ir išmoksite dirbti.
 • Sugeneruotą idėją paversite knyga, nuo jos strateginio turinio plano, iki teksto parašymo ir iliustravimo. Visa tai darysite su savo asistentu - dirbtiniu intelektu. 
 • Išmoksite kurti nuostabias iliustracijas, kur tikrai sunku suvokti, kad tokius gražius stebuklus galima sukurti su dirbtiniu intelektu per trumpą laiką.
 • Sukurtą knygą išmoksite išleisti prekybon: tiek elektroniniu formatu, tiek spausdintu. Kas smagiausia, gyvos knygos spausdinimo atveju jums nereikės spaustuvės ir papildomų investicijų į tai, nes jūs tai darysite pasaulinėje prekybos platformoje Amazon.
 • Išmoksite lengvai ir paprastai sumaketuoti knygą Amazon prekybos platformai.
 • Išmoksite ne tik įkelti savo knygą į Amazon prekybos platformą, bet ir teisingai ją pristatyti, užpildyti visą reikiamą informaciją, nes dėstytoja jus ves kiekviename žingsnyje "už rankos".
 • Įvaldysite pasaulinės prekybos knygų kūrimo modelį, kurį galėsite pritaikyti kuriant ir kitus produktus, ne tik knygas, pvz., spalvinimo knygas, sąsiuvinius, užrašines, dėkingumo žurnalus ar kitus saviugdos produktus - žurnalus.
 • Išmoksite susikurti pradžioj papildomą pajamų šaltinį, kuris, jei patiks, gali tapti pagrindine veikla.

Lektorės Evelinos Biliūnaitės kurti knyginiai produktai su DI:


Lektorės Evelinos Biliūnaitės kurti paveikslėliai su DI - dirbtiniu intelektu vaikiškai knygelei iliustruoti:


Taigi, jei trumpai, šio kurso dėka:

 • Jūs išplauksite į plačiuosius pasaulinius vandenis: JAV, UK, DE ar kurias tik norėsite rinkas.
 • Išmoksite susivokti, kokių temų produktai yra perkamiausi ir kaip juos sukurti bei išstatyti prekybai. 
 • Išmoksite organizuoti knygų kūrimo ir pardavimo veiklą, kurią galėsite transformuoti ir į kitų produktų sukūrimo veiklą (saviugdos žurnalų leidybos, lipdukų, sąsiuvinių leidybos).
 • Įvaldysite dirbtinį intelektą ir įdarbinsite jį savo naudai. Jo dėka išmoksite kurti strategijas, tekstus ir. nuostabias iliustracijas, paveikslėlius, nuotraukas.
 • Šiame kurse jūs nebūtinai galėsite kurti knygą, jei norėsite, galėsite kurti kitus produktus: saviugdos žurnalus (dėkingumo, gausos, tikslų, kelionių, vaiko auginimo, mamos, planuoklių ir t.t.).
 • Po šio kurso, jeigu mokysitės ir atliksite namų darbus, jūs išeisite autoriumi (autore).
 • Po šio kurso jūs turėsite savo produktus ir jais prekiausite pasaulinėje prekybos platformoje Amazon.
 • Po šio kurso jūs išeisite susikūrę savo gyvenime pajamų šaltinį, kuris gal pradžioje bus kaip papildomas, o vėliau gali tapti ir pagrindiniu.Kaip vyks nuotoliniai mokymai ir kiek jie užtruks?

 • Kursas vyks nuotoliniu būdu, kai studentai kiekvieną penktadienį 10 val. Lietuvos laiku į privačią Facebook grupę gaus vis po naują video pamoką ir namų darbų užduotį. Labai naudinga užimtiems ar prie griežto grafiko prisirišusiems žmonėms tai, kad video pamoką bus galima pažiūrėti tada, kada patogu. Vis nauja video pamoka bus įkeliama penktadieniais, o žmogus jau ją pasižiūri, kada suranda laiko.
 • Viso gausite 11 pamokų. Kas savaitę gausite po vieną arba dvi video pamokas, kurias pažiūrėsite bet kuriuo jums patogiu metu.
 • Namų darbus studentai įkels į mokymų grupę, o lektorė juos peržiūrės ir pakomentuos.
 • Namų darbus galima įkelti ir visus vienu metu bet kuriuo metu, kol vyksta mokymai. Tai patogu itin skubantiems žmonėms, kurie mėgsta daryti viską vienu prisėdimu, o ne kas savaitę po truputį skirti tam laiko.
 • Kiek apskritai reikia susiplanuoti savo laiko šiam kursui? - Labai priklauso, kaip jūs pasirinksite studijuoti: jeigu tvirtai apsisprendėte iš kurso išeiti su savo sukurtu produktu, tai reikėtų nusiteikti į savaitę skirti apie 2-3 val. laiko, žinoma, viskas priklauso labai individuliai nuo kiekvieno žmogaus žinių įsisavinimo. laiko.
 • Kursui numatyta 8-9 savaitės.


Lektorės Evelinos Biliūnaitės kurti paveikslėliai su DI - dirbtiniu intelektu knygai ar saviugdos žurnalams iliustruoti:


Kaip reikia būti pasiruošus šiam kursui?

 • Reikalingas elementarus kompiuterinis raštingumas, t.y. na, kad jūs jau žinotumėte, kas yra Facebook grupė, kaip į ją patekus ieškoti įrašų, na, jaustis Facebook grupėje, kaip jau ne pirmą kartą joje. 
 • Reikalinga turėti patirties registravimesi įvairiuose interneto portaluose, turėti elektroninį paštą, kuriuo pildote įvairias registracijas internete, reikalinga turėti kompiuterį, interneto ryšį.
 • Gerai būtų, jei mokėtumėte kažkiek užsienio kalbą ar anglų kalbą. Nereikia A lygio, tačiau suprasti kažkiek ją yra gerai. Todėl, kad jūs būsite strateginis tikrintojas ir savo asistento - dirbtinio intelekto įrankių valdytojas.

 • Psichologiškai irgi reikėtų su savimi padirbėti prieš įsigyjant šį kursą ypač tiems žmonėms, kurie sunkiai priima naujoves, nes jiems emocijos gali šokinėti nuo euforijos iki nusivylimo, nuo fantazavimo iki dar visko, ko tik nesumąsto žmogaus psichika pamačius plačias galimybes. Bet jūsų būsima dėstytoja ir šioj vietoj jums padės tvarkytis. Taip sakant, kuo mažiau puikybės, (nepradėkite girtis savoj aplinkoj, kad štai, dabar tai kalbatės su būsimu pasauliniu knygų autoriumi:)), o vietoj to, kuo daugiau darbo, tyliai, ramiai, susikaupę dirbsime ir tada viskas pavyks. Pirmosios grupės kurso merginos įrodė, kad kruopščiu darbu gali sukurti daug knygų ir jau džiaugtis pirmaisiais pardavimais Amazon.


Ar reikalingos papildomos investicijos šiam kursui?

Šiame mokymų kurse jums bus parodyti visi įrankiai, kurie leidžia išsibandyti nemokamai. Tačiau, jeigu rimtai nuspręsite ir po mokymų kurti daugiau nei vieną pavyzdinį produktą per mokymus, tai vis tik patikusiuose įrankiuose gali prireikti išsipirkti kasmėnesines narystes, kas bendroj sumoj gali sudaryti per mėnesį - 10 - 20 - 50 EUR papildomų investicijų. Tačiau pradžioje mokymosi tikslams tam, kad įvaldyti informaciją ir ją pritaikyti praktikoje jums bus tikrai pakankamai naudotis nemokamomis įrankių suteikiamomis galimybėmis.

Nuostabu yra tai, kad norėdami išleisti savo knygą, jums nereikės investuoti į tūkstantinius leidybos tiražus, nes pasaulinė prekybos platforma pati išspausdina knygą tada, kai pirkėjas ją nuperka. Jums teliks pasidalinti uždarbio procentu su platforma. Kainodarą nustatysite jūs.


MOKYMŲ KAINA IR NUOLAIDOS:

PRISIJUNGIMAS PRIE 04 gr., kuri dar tik prasidės š.m. liepos mėn. 26 d.:

 • ANKSTYVOJI TYLIOSIOS REGISTRACIJOS AKCIJA (tylioji akcija - nes šiuo metu niekur nereklamuojamas skelbimas, jūs tiesiog atėjote per Google ir suradote šią nuostabią akciją, tačiau ji neįtikėtinai trumpo galiojimo, tad paskubėkite!!!): Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2024 m. birželio mėn. 17 d. 24:00 val. bilietai su - 60 % nuolaida - 222,22 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 268,89 EUR/1asm.

Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. birželio mėn. 18 d. iki 2024 m. liepos mėn. 15 d. 24:00 val. bilietų kaina su - 40% nuolaida: 333,33 EUR + PVM/1asm., viso mokėti: 403,32 EUR.

Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. liepos mėn. 16 d. iki 2024 m. liepos mėn. 22 d. 24:00 val. bilietų kaina su - 20 % nuolaida: 444,44 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 537,77 EUR/ 1 asm.

Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. liepos mėn. 23 d. ir į šią grupę norintys patekti, susimokėjus vėliau, bilietams galioja pilna mokymų kaina:

Pilna bilietų kaina - 555,55 EUR + PVM/1asm., viso su įskaičiuotu PVM: 672,22 EUR/1asm.

Kainos galioja visus 2024 metus.


APMOKĖJIMAS:

Jei esate tvirtai apsisprendę įsigyti mokymus, susipažinkite su mokymo sąlygomis (informacija čia), užpildykite registracijos formą apačioje ir atlikite mokėjimo pavedimą į UAB Berklis sąskaitą galiojančia kaina ir terminu mokėjimo pavadinime nurodydami "Knygos kūrimo su DI mokymai" ir jūsų el. pašto adresas, kurį nurodėte registracijos formoje (dažniausiai bankai neleidžia rašyti"@" simbolio, tokiu atveju vietoj jo panaudokite trumpinį (et):

REKVIZITAI:

Gavėjas: UAB "Berklis"

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

Pavedimo pavadinimas: "Knygos kūrimo su DI mokymai" ir jūsų el. pašto adresas.

Jeigu jums reikalinga išankstinio apmokėjimo PVM sąskaita - faktūra, tiesiog apie tai pažymėkite registracijos formoje žemiau.

Po apmokėjimo tvirtinsime jūsų registraciją atskiru laišku tuo el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu.

Po apmokėjimo pilną sąskaitą faktūrą jums jūsų nurodytu el. paštu mokėjimo pavedimo pavadinime atsiųs mūsų buhalterija, jeigu mokėjimo pavedime nurodysite el. paštą. Jeigu kiltų dar kokių papildomų klausimų dėl PVM mokėjimo sąskaitų faktūrų, kreipkitės į įmonės buhalteriją: support@inconto.lt , na, o mokymų klausimais į lektorę: biliunaite.evelina@gmail.com.

VIEŠOJI OFERTA - PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS - MOKYMOSI SĄLYGOS- SPAUSKITE ČIA.


REGISTRACIJA Į NUOTOLINIUS GRUPINIUS MOKYMUS: Knygos, saviugdos žurnalų, planuoklių, sąsiuvinių kūrimas ir iliustravimas su dirbtiniu intelektu ir jų prekyba Amazon