KŪRYBINIS - TERAPINIS RAŠYMAS

NUOTOLINIAI KŪRYBINIO - TERAPINIO RAŠYMO MOKYMAI

MODULIS "RUDUO"

Šiuo metu renkama 3-oji nuotolinių grupinių mokymų grupė internetu:

2019 m. spalio 04 d. 10:00 val. - Nuotoliniai kūrybinio - terapinio rašymo mokymai suaugusiems. Modulis "RUDUO". Galima žurnalisto praktika "Inspire" ežurnale.  Mokymų trukmė: 10 savaičių. (Yra laisvų vietų).

.

Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademija įkūrėja ir mokymų programų autorė

Kas man yra KŪRYBA?

"Kūrybą suprantu kaip laisvą minčių tekėjimą iš žmogaus pačios gelmės. Todėl mokymų metu neplanuoju žmonėms "įsodinti" naujų proto programų. Mano tikslas padėti išlieti raštu tekste iš žmogaus gelmių esantį visą kūrybinį potencialą, kurį jis nešiojasi savyje. Taip pat, kaip žinia, rašymas išlaisvina užspaustas emocijas, kurios dažnai žmogui trukdo siekti savo tikslų. O tai yra nuostabi terapija. Paskelbti mokymų programą išskirtinai tik kūrybinio rašymo paskatino patys Rašytojų akademijos studentai, kuriems kūrybinis rašymas yra įtrauktas bene populiariausioje Rašytojų akademijos įvairių tekstų mokymų, kūrybinio rašymo ir knygos rašymo programoje. Tačiau po mokymų kai kurie nusivilia, kad jau viskas baigėsi. Todėl sukūriau visiškai atskirą tik kūrybinio rašymo mokymų programą, suskirstytą į keturis modulius: VASARA, RUDUO, ŽIEMA, PAVASARIS. Visuose moduliuose parengtos skirtingos rašymo užduotys ir skirtingos nuo jau buvusių užduočių aukščiau minėtoje mokymų programoje. Taigi, nesvarbu, kada baigėte Rašytojų akademijos kursus, jeigu jau esate pasiilgę vėl kurti, rašyti, skleistis, kviečiu prisijungti", - Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademijos įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.

KAIP VISKAS VYKS?

 • Mokysitės nuotoliniu būdu internetu privačioje Facebook grupėje.
 • Mokymai prasidės 2019 10 04 d. 10:00 val. Lietuvos laiku, kur kiekvieną penktadienį 10:00 val. visas 10 savaičių iš eilės gausite vis po naują užduotį.
 • Mokymai vyks užduočių gavimo pagrindu, Mokymų metu Jūsų laukia daugybė kūrybinio rašymo praktinių užduočių, ugdančių sąmoningumą, kas yra tikra terapija Sielai. 
 • Savo namų darbus įkelsite per savaitę į privačią Facebook mokymų grupę, kur lektorė pataisys jūsų namų darbus. Terapinio rašymo užduočių namų darbai lieka konfidencialūs ir tik jums. Jų kelti į bendrą grupinių mokymų grupę nereikia. Terapinės užduotys buvo sugalvotos tam, kad žmogui valytųsi skausmas ir emociniai "kamščiai'. Terapinės užduotys dažnai studentus išprovokuoja emocijų valymosi pasekmei - ašaroms ir apdovanoja nuostabiu jausmu - palengvėjimu. Tačiau nei vienų užduočių atlikti jūsų niekas nevers, jeigu patys to nenorėsite. 
 • Jūs galėsite ateiti į grupę kada jums patogu, nebūtinai 10 val. penktadieniais.
 • Jeigu pageidausite, jūsų darbai galės būti publikuojami e-žurnale "Inspire" arba jo priede "Inspire Writer" (www.inspirezurnalas.lt).
 • Jeigu pageidausite, galėsite praktikuotis kaip žurnalistas žurnale "Inspire".
 • Jei pageidausite, galėsite kurti bendrus projektus su virtualiaisiais savo grupiokais.
 • Pažymiai nerašomi. Skatinama draugiška bendruomenė, kūrybinė erdvė be streso.
 • Mokymų pabaigoje išduodami Rašytojų akademijos pažymėjimai.
 • Po mokymų, jeigu patiks, galėsite dalyvauti sekančiame kūrybinio rašymo etape modulyje "ŽIEMA".

Prieš įsigydami bilietą į mokymus, susipažinkite su mokymų sąlygomis:

KAINA:

KAINA IR NUOLAIDŲ SISTEMA:

 • Bilieto kaina - 100,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 121,00 EUR/1asm.)
 • Nurodytos kainos galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2019 metus.

Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, spauskite "Pirkti bilietą" žemiau, jūs papulsite į specialią bilietų sistemą "eventon", kuri automatiškai sugeneruos išankstinę sąskaitą-faktūrą, o po apmokėjimo jums patogiu pasirinktu būdu, į el. pašto dėžutę, kurią nurodysite registracijos metu, sistema automatiškai išsiųs pilną mokėjimo sąskaitą-faktūrą. Kartais laiškai iš sistemos įkrenta į "spam" katalogą, tad būtinai paieškokite laiško ir ten.

Noriu prenumeruoti Rašytojų akademijos naujienas!