TERAPINIS RAŠYMAS

NUOTOLINĖ TERAPINIO RAŠYMO GRUPĖ

MODULIS "RUDUO"

Šiuo metu renkama nuotolinių grupinių mokymų terapinio rašymo grupė internetu:

2020 m. spalio 02 d. 10:00 val. - Nuotoliniai terapinio rašymo mokymai suaugusiems. Modulis "RUDUO". Galima žurnalisto praktika "Inspire" ežurnale.  Mokymų trukmė: 10 savaičių. (Yra laisvų vietų).

.

Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademija įkūrėja ir mokymų programų autorė

Kas man yra KŪRYBA?

"Kūrybą suprantu kaip laisvą minčių tekėjimą iš žmogaus pačios gelmės. Todėl mokymų metu neplanuoju žmonėms "įsodinti" naujų proto programų. Mano tikslas padėti išlieti raštu tekste iš žmogaus gelmių esantį visą kūrybinį potencialą, kurį jis nešiojasi savyje. Taip pat, kaip žinia, rašymas išlaisvina užspaustas emocijas, kurios dažnai žmogui trukdo siekti savo tikslų. O tai yra nuostabi terapija. Paskelbti mokymų programą išskirtinai tik terapinio rašymo paskatino patys Rašytojų akademijos studentai, kuriems kūrybinis rašymas yra įtrauktas bene populiariausioje Rašytojų akademijos įvairių tekstų mokymų, kūrybinio rašymo ir knygos rašymo programoje. Tačiau po mokymų kai kurie nusivilia, kad jau viskas baigėsi. Todėl sukūriau visiškai atskirą tik terapinio rašymo mokymų programą, suskirstytą į keturis modulius: VASARA, RUDUO, ŽIEMA, PAVASARIS. Visuose moduliuose kiekvienais metais parengtos skirtingos rašymo užduotys ir skirtingos nuo jau buvusių užduočių aukščiau minėtoje mokymų programoje. Taigi, nesvarbu, kada baigėte Rašytojų akademijos kursus, jeigu jau esate pasiilgę vėl kurti, rašyti, skleistis, kviečiu prisijungti", - Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademijos įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.

KAIP VISKAS VYKS?

 • Mokysitės nuotoliniu būdu internetu privačioje Facebook grupėje.
 • Mokymai prasidės 2020 10 02 d. 10:00 val. Lietuvos laiku, kur kiekvieną penktadienį 10:00 val. visas 10 savaičių iš eilės gausite vis po naują užduotį.
 • Mokymai vyks užduočių gavimo pagrindu, Mokymų metu Jūsų laukia daugybė terapinio rašymo praktinių užduočių, ugdančių sąmoningumą, kas yra tikra terapija Sielai. 
 • Terapinio rašymo užduočių namų darbai, jeigu jūs pageidausite, lieka konfidencialūs ir tik jums. Jų kelti į bendrą grupinių mokymų grupę nereikia. Terapinės užduotys buvo sugalvotos tam, kad žmogui valytųsi skausmas ir emociniai "kamščiai'. Terapinės užduotys dažnai studentus išprovokuoja emocijų valymosi pasekmei - ašaroms ir apdovanoja nuostabiu jausmu - palengvėjimu. Tačiau nei vienų užduočių atlikti jūsų niekas nevers, jeigu patys to nenorėsite. Esminis momentas - grupė skirta kalbėtis apie jausmus, kuriuos sukėlė terapinio rašymo užduotys. Grupėje nevyks jokių nurodinėjimų "tu taip padarei gerai, tu negerai". Terapinis rašymas - tai darbas su savimi, o Rašytojų akademijos lektorės sudarytos užduotys - spręsti jums, reikia jų ar ne - skirtos jūsų Sielos savigydai. 
 • Jūs galėsite ateiti į grupę kada jums patogu, nebūtinai 10 val. penktadieniais.
 • Jeigu pageidausite, jūsų darbai galės būti publikuojami e-žurnale "Inspire" arba jo priede "Inspire Writer" (www.inspirezurnalas.lt).
 • Jeigu pageidausite, galėsite praktikuotis kaip žurnalistas žurnale "Inspire".
 • Jei pageidausite, galėsite kurti bendrus projektus su virtualiaisiais savo grupiokais.
 • Pažymiai nerašomi. Skatinama draugiška bendruomenė, kūrybinė erdvė be streso.
 • Mokymų pabaigoje išduodami Rašytojų akademijos pažymėjimai.
 • Po mokymų, jeigu patiks, galėsite dalyvauti sekančiame terapinio rašymo etape modulyje "ŽIEMA".

Prieš įsigydami bilietą į mokymus, susipažinkite su mokymų sąlygomis:

KAINA:

KAINA IR NUOLAIDŲ SISTEMA:

 • Bilieto kaina su 50% nuolaida registruojantis ir apmokant iki 2020 09 20d. 24:00 val.:  50,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 60.50 EUR/1asm.)
 • Pilna mokymų kaina pasibaigus akcijai: 100 EUR + PVM, viso: 121,00 EUR su PVM.
 • Nurodytos kainos galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2020 metus.

Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, užpildykite registracijos formą ir atlikite pavedimą į UAB Berklis sąskaitą: Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440, mokėjimo pavadinimas: "Terapinis rašymas", mokėjimo suma su įsk. PVM: 60,50 EUR, jei mokate iki 2020 09 20d. 24:00 val., o jeigu mokėsite nuo 2020 09 21 d. pilna kaina: 121,00 EUR su PVM.

REGISTRACIJA Į TERAPINIO RAŠYMO RUDENS GRUPĘ:

Noriu prenumeruoti Rašytojų akademijos naujienas!