TERAPINIS RAŠYMAS

NAUJIENA! NUOTOLINĖ TERAPINIO RAŠYMO GRUPĖ Facebook'e veikia NUOLAT!

O tai reiškia, kad Jūs galite prie terapinio rašymo grupės prisijungti bet kada, iš karto po apmokėjimo!

Kita GERA NAUJIENA, kad kainą nustatote Jūs, t.y. mokėjimas už auką, tačiau minimali suma vis tik dėl finansinių atsiskaitymų valstybei, bankui ir buhalterijai, prasideda nuo 15 EUR.

Kaip viskas vyksta?

Po registracijos ir apmokėjimo, Jūs būsite prijungti prie privačios Facebook'e grupės, kur rasite daug terapinių užduočių. Jas atliksite SAU raštu ranka. Jų nereikia rodyti niekam. Tačiau po kiekviena užduotimi, kurią rasite atskira pateiktimi - nuotrauka, galėsite pakomentuoti savo jausmus, savo potyrius atliekant užduotį. Tokiu būdu galėsite komunikuoti su kitais grupėje esančiais nariais, aišku, jeigu jie norės. 

Svarbiausia suvokti, kad ši terapinio rašymo grupė - tai paties žmogaus darbas su savimi. Jums niekas nieko nenurodinės, netikrins, netaisys, nesakys, kaip jūs turite gyventi. Tai jūsų asmeninis reikalas su savimi. 

Todėl labiausiai ši terapinio rašymo grupė su rašymo užduotimis tinka tiems žmonėms, kurie jau bandę savistabą, introspekciją, bandę dar kažkokius saviugdos būdus, padedančius asmenybei augti ir džiaugtis šiuo gyvenimu. Jeigu tikitės, kad šioje grupėje jus konsultuos asmeniškai psichologas ir gilinsis į jūsų bėdas - tai tikrai ne šiuo adresu. Terapinio rašymo užduotys skirtos savarankiškam savistabos darbui su savimi.

Terapinio rašymo užduočių namų darbai, lieka konfidencialūs ir tik jums. Jų kelti į bendrą grupinių mokymų grupę nereikia. Terapinės užduotys buvo sugalvotos tam, kad žmogui valytųsi skausmas ir emociniai "kamščiai'. Terapinės užduotys dažnai studentus išprovokuoja emocijų valymosi pasekmei - ašaroms ir apdovanoja nuostabiu jausmu - palengvėjimu. Tačiau nei vienų užduočių atlikti jūsų niekas nevers, jeigu patys to nenorėsite. Esminis momentas - grupė skirta kalbėtis apie jausmus, kuriuos sukėlė terapinio rašymo užduotys. Grupėje nevyks jokių nurodinėjimų "tu taip padarei gerai, tu negerai". Terapinis rašymas - tai darbas su savimi, o Rašytojų akademijos lektorės sudarytos užduotys - spręsti jums, reikia jų ar ne - skirtos jūsų Sielos savigydai. 

Grupė nenaikinama, joje nuolat prijungiami nauji žmonės, o lektorė pagal pajautimą nuolat sukuria naujų užduočių. Taigi, jeigu pajausite, kad grupėje jums gera būti, rašyti SAU jums patinka, jūs bet kada galėsite dar paaukoti energiniams mainams, jei tik patys pageidausite pagal pajautimą. 

Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademija įkūrėja ir mokymų programų autorė

Kas man yra KŪRYBA?

"Kūrybą suprantu kaip laisvą minčių tekėjimą iš žmogaus pačios gelmės. Todėl mokymų metu neplanuoju žmonėms "įsodinti" naujų proto programų. Mano tikslas padėti išlieti raštu tekste iš žmogaus gelmių esantį visą kūrybinį potencialą, kurį jis nešiojasi savyje. Taip pat, kaip žinia, rašymas išlaisvina užspaustas emocijas, kurios dažnai žmogui trukdo siekti savo tikslų. O tai yra nuostabi terapija. Paskelbti mokymų programą išskirtinai tik terapinio rašymo paskatino patys Rašytojų akademijos studentai, kuriems kūrybinis rašymas yra įtrauktas bene populiariausioje Rašytojų akademijos įvairių tekstų mokymų, kūrybinio rašymo ir knygos rašymo programoje. Tačiau po mokymų kai kurie nusivilia, kad jau viskas baigėsi. Todėl sukūriau visiškai atskirą tik terapinio rašymo mokymų programą, kurioje parengtos skirtingos rašymo užduotys ir jų vis sukuriu naujų. Taigi, nesvarbu, kada baigėte Rašytojų akademijos kursus, jeigu jau esate pasiilgę vėl kurti, rašyti, skleistis, kviečiu prisijungti", - Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademijos įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.

Ką apie šį kursą sako studentė Rita, kuri prieš du metus jau dalyvavo šiuose mokymuose ir šiandien vėl norinti kartoti kursą: "Gerb. Evelina, labai norisi sugrįžti į terapinio, kūrybinio rašymo dirbtuves. Jose buvau prieš 2 metus ir beveik visi rašiniai įgavo realų pavidalą. Kaskart perskaičius rašinius, kuriuose buvote paskyrusi raktinius žodžius, atrandu juos savo realiame gyvenime. Kažkas NEĮTIKĖTINO ir laaaabai jaukaus. Ačiū Jums už tas atidarytas duris, pro kurias įėjau vienokia, išėjau kitokia :) Dabar techninis klausimas: ar galiu kartoti kursą? Ačiū nuo Ritos".

Prieš įsigydami bilietą į mokymus, susipažinkite su mokymų sąlygomis:

KAINA:

KAINA IR AKCIJOS:

Kainą nustatote Jūs, t.y. mokėjimas už auką, tačiau minimali suma vis tik dėl finansinių atsiskaitymų valstybei, bankui ir buhalterijai, prasideda nuo 15 EUR. Jeigu Jūs sumokėsite būtent šią sumą, viskas gerai, niekas nieko Jums dėl to nepriekaištaus. 

Grupė nenaikinama, joje nuolat prijungiami nauji žmonės, o lektorė pagal pajautimą nuolat sukuria naujų užduočių. Taigi, jeigu pajausite, kad grupėje jums gera būti, rašyti SAU jums patinka, jūs bet kada galėsite dar paaukoti energiniams mainams, jei tik patys pageidausite pagal pajautimą. 

Nurodytos kainos galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2024 metus.

Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, užpildykite registracijos formą ir atlikite pavedimą į Gavėjo: UAB Berklis - sąskaitą: Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440, mokėjimo pavadinimas: "Terapinis rašymas".

REGISTRACIJA Į TERAPINIO RAŠYMO GRUPĘ:

Naujiena! Knygų kūrimas su dirbtiniu intelektu ir prekyba Amazon!

Noriu prenumeruoti Rašytojų akademijos naujienas!