RAŠYMO SEMINARAI INTERNETU

Rašymo kursai internetu: komercinių tekstų rašytojo (-jos), kūrybinio rašymo lavinimo ir knygos rašymo bei žurnalisto (-ės) praktikos nuotoliniai mokymai

VISIŠKAI ATNAUJINTAS MOKYMŲ KURSAS! DAUG DRAUGYSTĖS SU AI - DIRBTINIU INTELEKTU!


Šiuo metu renkama 36-oji nuotolinių grupinių mokymų grupė internetu:

2024 m. Kovo mėn. 29 d. 10:00 val. - Nuotoliniai rašymo kursai internetu: komercinių tekstų rašytojo (-os), kūrybinio rašymo lavinimo ir knygos rašymo nuotoliniai mokymai, pritaikyti dirbti su dirbtiniu intelektu. (Yra laisvų vietų).

SVARBI INFORMACIJA BUVUSIEMS STUDENTAMS:

SVARBU TAI, kad, jei esate baigę RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS šią mokymų programą 2023-čiaisiais, tai jūs galite prisijungti prie atnaujinto kurso atnaujinti savo žinias visiškai NEMOKAMAI. Jeigu baigėte dar ankstesniais bet kuriais metais, tuomet irgi galite prisijungti atnaujinti žinių už simbolinį papildomą 50 EUR + PVM (tai viso 60,50 EUR) mokestį, apie tai tiesiog parašykite lektorei į biliunaite.evelina@gmail.com .

Nuotr. Lektorė Evelina Biliūnaitė

Jaučiate aistrą rašymui?

Esate kūrybingas (-a)?

Svajojate savo pomėgį rašyti paversti profesija?

Tuomet kviečiame 
Jus prisijungti prie 

RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS 

grupinių įvairių tekstų rašymo nuotolinių mokymų!

Informacija apie mokymus:

Mokymų trukmė - 14 savaičių.

Pamokos nuotoliniu būdu internetu prasidės nurodyta aukščiau data Lietuvos laiku ir vyks kiekvieną penktadienį nuo 10:00 val. visas 14 savaičių. Minėtą valandą gausite pamokos video įrašą į privačią Facebook grupę, tačiau pamoką galėsite pažiūrėti bet kada, kada jums patogu. Atliksite namų darbus ir juos įkelsite į privačią Facebook grupę iki sekančios pamokos, gausite asmeninius namų darbų komentarus iš lektorės. LABAI PATOGU: Galėsite pažiūrėti pamokos video įrašą jums patogiu laiku! Šie mokymai pasižymi asmenybės atskleidimu, padrąsinimu rašyti, įkvėpimu išlaisvinti savyje glūdintį talentą rašyti, o ne griežtomis gramatikos klaidų taisymo pamokėlėmis. Mokymai sukurti pagal unikalią lektorės Evelinos Biliūnaitės metodiką, tad tie, kas tikisi teorinių kažkur perskaitytų postulatų, čia šito neras. Čia lektorė dalijasi savo kompetencija bei savo asmeniniu kūrybos realizavimo keliu įkvepia kitus. Griežtą ir baisią lietuvių kalbos mokytoją palikime mokyklos laikų prisiminimams. Čia Jūs skleisitės ir augsite. Čia mokysitės gyventi iš kūrybos, čia išmoksite parduoti savo talentą rašyti ir iš naujo pateikti save rinkai, kurioje verslas ieško įvairių komercinių tekstų rašytojų, o taip pat - netgi knygų užrašytojų!

Apie mokymų programą:

 • Mokymų programa itin tinka tiems, kas planuoja uždirbti iš rašymo. Nes mokymų programoje įtraukti aktualiausi šiais laikais versle komerciniai tekstai, kūrybinio lavinimo pratybos bei knygos rašymo pamokos.
 • Mokymai vyks nuotoliniu būdu internetu sutartą dieną įkeliant pamokos video įrašą. O jūs savo namų darbus galėsite įkelti į privačią Facebook grupę, kur lektorė asmeniškai Jums pakomentuos jūsų namų darbus.
 • Mokymai ne tik suteikia kompetencijos komercinių tekstų rašymo srityje, knygų rašyme bei lavina kūrybinį žmogaus rašymą, bet ir įtraukia į kūrybingų bendraminčių Rašytojų akademijos narių bendruomenę, kuriai būdinga kartu rengti įvairius socialinius projektus internetu, žinoma, tai priklauso ir nuo pačių studentų aktyvumo (pavyzdžiui, esame rengę šiuos projektus kartu su studentais: bendros pasakos kūrimas ir pristatymas internetu, atkurtos Lietuvos šimtmečio paminėjimas internete pristatant savo kūrybą susijusia tematika, bendras ruošimas nemokamo saviugdos ežurnalo "Inspire" ar jo priedo "Inspire Writer", serialo online rašymas).
 • Susitiksite su knygų autoriais internetu.
 • Šių mokymų metu ne tik įgysite įdomią ir naudingą profesiją - tekstų rašytojo (-jos), bet ir išmoksite pateikti savo paslaugas rinkoje.
 • Protas trins delnus, o širdis dainuos iš džiaugsmo ir pridėtinės vertės, kurios tikrai negalite dabar įsivaizduoti - tai Rašytojų akademijos nariai - bendraminčiai, pozityvūs ir kuriantys asmenys!
 • Šių mokymų metu galbūt Jūs parašysite pirmąją savo knygą. Gera žinia ta, kad net, jeigu asmuo nespėja mokymų metu parašyti knygos, pamoka apie knygos rašymą pateikiama su realia lektorės ir jos studentų knygos išleidimo praktine patirtimi įkvėps daugelį ryžtingai nusiteikusį parašyti knygą ir ją pabaigti savarankiškai net po mokymų.
 • Kiekvieną savaitę intensyvi nuotolinių mokymų programa internetu, kurioje teorija derinama su intensyvia praktika.
 • Kadangi mokymai vyks nuotoliniu būdu internetu, tikėtina, kad kartą į savaitę pasimokyti keletą valandų gali rasti net už jūrų marių gyvenantys tautiečiai, kurie po kursų galės startuoti su individualiu tekstų rašymo paslaugų teikimo verslu.
 • Dalyvavimas ir konsultacijos bendroje privačioje Facebook grupėje.
 • Mokymų metu Jūsų laukia daugybė praktinių užduočių, o jų pabaigoje namų darbus ruošę asmenys gaus tekstų rašymo įgūdžius pažymintį RAŠYTOJŲ AKADEMIJA tekstų rašytojo (-os) sertifikatą. Į daugeliui rūpimą klausimą ar mokymai akredituoti, nežinojo atsakymo, kam to reikia net Nacionalinis akreditavimo biuras. Tačiau, jeigu jūs vis tik žinote, koks teisės aktas ar kokia direktyva reikalauja šiuo atveju, kai tai yra asmens autorinė mokymų programa, kai tai yra ne valstybinė įstaiga, o UAB, kokia įstaiga tai gali atlikti, prašome parašyti informaciją į biliunaite.evelina@gmail.com, mielai eisime akredituotis.

Įvairių komercinių tekstų rašymo, knygos rašymo ir kūrybinio rašymo lavinimo mokymų 

PROGRAMA:

RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS MOKYMŲ METU JŪS IŠMOKSITE RAŠYTI ŠIUOS TEKSTUS:

 • Save pozicionuojančio teksto formulavimas - kad ir kaip gražiai, kūrybiškai ar tvarkingai mokėtumėme rašyti, iš to neturėsime naudos, jei pirmiausiai nemokėsime savęs tinkamai bei įdomiai pristatyti ir parduoti kitiems.
 • Interneto svetainės tekstų rašymas ("web tekstų" rašymas) - tai tekstai interneto svetainėms, adaptuotos SEO* žinios (SEO - angl. SEARCH ENGINE OPTIMIZATION, liet.k. PAIEŠKOS SISTEMŲ OPTIMIZAVIMAS). Šiose pamokose išmoksime ne tik pasirašyti tinkamus tekstus internetinių svetainių turiniui, bet ir sužinosime, kaip susirasti ir panaudoti tekstų rašyme mūsų verslo raktinius žodžius.
 • Meta įrašų į TVS (turinio valdymo sistema) rašymas - sužinosime, kaip tinkamai užpildyti ir pasirašyti meta įrašus į TVS, kad jie atitiktų su sveitainės turinio vidine ir išorine informacija.
 • Tinklaraščio rašymas ir Blog plaformų aptarimas.
 • SEO* straipsnių rašymas (*SEO - angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas).
 • Naujienlaiškių rašymas - sužinosime ne tik palankiausias naujienlaiškių programas, bet ir kaip sukurti įdomų, patrauklų ir užkabinantį skaitytojo akį naujienlaiškį. 
 • Reklaminių skelbimų rašymas (į skelbimų portalus, ant Facebook sienos ir pan.) - šiose pamokose kūrybos netruks, panaudosime tiek pirmosiose pamokose gautas žinias iš raktinių žodžių tyrimo, tiek pasuksime ne tik kūrybines rašymo idėjas, bet ir išmoksite kurti/maketuoti vizualias nuotraukas skelbimams.
 • Prezentacijų ruošimas - sužinosime, kaip sukurti įdomią, neperkrautą informacijos tekstais, bet vizualiai tvarkingą ir šiuolaikiško dizaino prezentaciją.
 • Straipsnių strategijų sudarymas - sužinosime, kaip sudaryti strategijas straipsnių rašymui, kad jie būtų naudingi tiek žiniasklaidai, tiek Jums.
 • Straipsnių rašymas - šiose pamokose ne tik sužinosime pagrindinius straipsnių rašymo ir publikavimo į žiniasklaidą kriterijus, bet sulauksime tiek praktinių pavyzdžių ir užduočių.
 • E - knygos (e-book) kūrimas - gausime ne tik praktinių žinių ir pavyzdžių, bet ir nemokamų įrankių praktiniam e-book'o kūrimui.
 • Knygos rašymas (dalykinė, asmeninė, verslo). Šio mokymosi etapo metu ne tik turėsime specialių svečių - knygų rašytojų, bet ir pati "Rašytojų Akademijos" lektorė pasidalins savo realia knygų rašymo bei leidimo patirtimi! Galimybė patiems parašyti knygą dalyvaujant papildamame nemokamame Rašytojų akademijos studentams knygos rašymo projekte!
 • Įvairios kūrybinės užduotys, tekstų rašymo įvairovė - kurso metu netruks įvairių kūrybinių tekstų rašymo užduočių, interviu bei kita.
 • Kursai skirti tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, todėl kursų tempas ir programos temos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į visos grupės poreikį.

Išlaisvink savyje slypintį rašymo potencialą kartu su Rašytojų akademija!

 • Mokymų programoje įtraukti populiariausi tekstai, naudojami šiuolaikiniame versle, tad galėsite iš karto panaudoti savo patirtį tiek samdomame darbe, tiek, jei esate savo veiklos šeimininkas;
 • Išmoksite rašyti ne tik tekstus interneto svetainėms, įvairius komercinius tekstus, bet ir straipsnius, kurie sudomintų didžiausius Lietuvos portalus;
 • Išmoksite rašyti knygas, bendrausite su knygų autoriais;
 • Jei pageidausite, galėsite su lektorės globa, parašyti savo knygą arba dalyvauti bendrame su kitais Rašytojų akademijos nariais knygos rašymo projekte;
 • Šalia dalykinių tekstų namų darbų, kievieną pamoką gausite kūrybinio rašymo užduočių, kur išlaisvinsite savyje užslėptą talentą rašyti.
 • Galėsite neverčiami jokios privartos mokytis jums patinkančiu ritmu, viskas priklauso nuo jūsų norų ir aktyvumo.
 • Panirsite į kitą tikrovę, kurioje rasite kūrybingų žmonių bendruomenę, kurių realybė - kurti. Kursite ne tik tekstus, išmoksite net lengvai ir gražiai maketuoti vizualinę medžiagą.

Rašytojų akademijos studentai jau džiaugiasi savo straipsniais, papuolusiais į Lietuvos TOP 5 portalus, o kai kurie jau parašė savo pirmąją knygą. O taip pat uolūs nariai išmoko rašyti įvairiausius tekstus interneto svetainėms, prezentacijoms, naujienlaiškiams ir kt. Mes bendravome ir bendraujame su knygų autoriais. 

Rašytojų akademija - tai nuotoliniai mokymai, kurių metu vyksta šie nuostabūs dalykai:

 • Studentai išmoksta visų įmanomų komercinių tekstų, kurie reikalingi šiandien versle. Studentai išmokomi uždirbti iš to, ko išmoko Rašytojų akademijoje. Studentai dar mokymų metu gauna realius klientus. Kai kurie tekstų rašymo agentūras susibūrę kartu su kolegomis, su  kuriais susipažino Rašytojų akademijoje.
 • Studentai kiekvieną savaitę atlieka daug namų darbų, tiek komercinių, tiek kūrybinio rašymo.
 • Studentai intensyviai kuria: atlieka kūrybinio rašymo įvairias užduotis (kurios taip pat yra labai kūrybingos!), jungiasi į bendrus projektus. Studentams atveriama kūrybinė erdvė ne tik fantazuoti, bet ir įgyvendinti projektus realybėje: rašyti tinklaraščius, straipsnius, prisidėti prie serialo rašymo (bendras projektas), prisidėti prie e-žurnalo INSPIRE (www.inspirezurnalas.lt) kūrimo (bendras projektas), imti interviu, tapti laikinu žurnalo redaktorium. Na, o studentų darbams skleisti į platųjį pasaulį sukūrėme specialų Inspire žurnalo priedą INSPIRE WRITER. Taip pat šiuo metu rengiama išleisti bendra studentų kūrybinio rašymo darbų knyga.
 • Studentai rašo knygas. Čia jie išmokomi ne tik rašyti, bet ir yra paskatinami atskleisti jau susiformavusį talentą žmoguje. Čia asmenys, svajojantys parašyti ir išleisti knygą apmokomi, kaip tai padaryti realiai, kaip iš tikrųjų šią savo svajonę paversti tiesiog tikslu. Į tai įeina ir finansavimo knygai leisti paieškos.
 • Rašytojų akademijoje studentai bendrauja su specialiai pakviestais knygų autoriais ar leidyklų savininkais.
 • Rašytojų akademijoje studijuoja ne tik rašyti išmokti norintys naujokai, čia savo studijomis pagerbia ir tikri knygų autoriai, kuriems jau seniai nereikia jokio žinomumo. Jie tiesiog ateina čia lavinti komercinių tekstų rašymą. Ateina tam, kad išmoktų įdarbinti savo talentą rašyti dar daugiau. Ateina tam, kad "pakaifuotų" būdami tarp bendraminčių kūrėjų. Ateina tam, kad kurtų bendrus kūrybinius projektus.
 • Rašytojų akademijoje saugoma, kurstoma, pulsuoja be galo pozityvi ir draugiška atmosfera. Todėl dažnai studentai pradžioje buvę bendraminčiais taip stipriai susidraugauja, kad tampa bendrų komercinių projektų įkūrėjais ar net geriausiais draugais, kai kuriais atvejais tekstų rašytojų agentūrų bendraįkūrėjais.
 • Rašytojų akademija - tikra pulsuojanti, realiai veikianti kūrėjų bomba vienoje vietoje.
 • Norintiems studijuoti Rašytojų akademijoje nėra amžiaus ribos, nėra jūsų statuso ribos. Jeigu visada troškote rašyti ir kurti, tai bene geriausia vieta, kur jūs tai galite padaryti ir paversti nenutrūkstamu savo gyvenimo procesu.
 • Nuotolinių mokymų formatas leidžia studijuoti net labai užsiėmusiems žmonėms, nes video pamoką galima pažiūrėti kada patogu, tokiu būdu mokslai prisiderina prie jūsų įprasto gyvenimo ritmo.
 • Po intensyvaus 14 pamokų mokymų kurso išduodami Rašytojų akademijos TEKSTŲ RAŠYTOJO (-JOS) SERTIFIKATAI.
 • Jeigu po šių mokymų jausite nostalgiją mokymosi ritmui, specialiai Jums parengta kita mokymų programa : terapinio rašymo pagal metų laikus: moduliai VASARA, RUDUO, ŽIEMA, PAVASARIS, kur kūrybinio rašymo užduotys nesikartoja ir parengtos specialiai pagal sezono nuotaikas.

MOKYMŲ SĄLYGOS:

Kaip vyksta NUOTOLINIAI SEMINARAI RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE INTERNETU?

 • Detaliai mokymų sąlygos aprašytos Rašytojų akademijos puslapyje viešojoje ofertoje čia.
 • Paprastai žmonės sutartu laiku kiekvieną savaitę gauna pamokos video įrašą į privačią Facebook grupę, kur video pamokoje detaliai išaiškinama vis nauja tema tiek įtraukiant teoriją, tiek praktinius pavyzdžius. Šventines Kūčių ar Velykų savaites atostogaujame.
 • Asmenys gauna namų darbų užduotis, kurias pristato iki sekančios pamokos arba pagal galimynbę ir vėliau į specialią privačią Facebook grupę. Čia individualiai įsigilinama į jų namų darbų atlikimą ir pakonsultuojama konkrečiu atveju.
 • Privačioje Facebook grupėje nariai užduoda klausimus, diskutuoja.
 • Labai patogu tiems, kurie turi samdomus darbus ir nori pasižiūrėti video pamokos įrašą jiems patogiu laiku.
 • Kaip vyks nuotoliniai tekstų rašymo mokymai internetu?
 • Rašymo kursai - komercinių tekstų rašytojo (-os), kūrybinio rašymo lavinimo ir knygos rašymo mokymai vyks nuotoliniu būdu - internetu. Čia kiekvieną savaitę penktadieniais 14 savaičių iš eilės kiekvieną penktadienį gausite vis naujos temos pamokos video įrašą. Galėsite bet kada užduoti klausimus į privačią Facebook grupę. Šioje grupėje pateiksite savo namų darbus, kurie bus individualiai pakomentuoti. Tokiu būdu matosi, kaip palaipsniui asmeniui sekasi įsisavinti mokymosi medžiagą. Mokymų programa ir jos pateikimas pasiteisino iki šiol savo efektyvumu lengvai ir paprastai įsisavinant pateiktas žinias.
 • Svarbu: esant kolegų ar lektorės įžeidinėjimams UAB Berklis turi pilną teisę pašalinti mokymų dalyvį iš mokymų negrąžinant jam už tai sumokėtų pinigų.
 • Asmeniškai lektorei ar į fanų puslapį parašytos žinutės gali būti viešinamos bet kokia forma.
 • Įsigydami mokymų bilietą RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE Jūs patvirtinate, kad tai padarėte sąmoningai, laisva valia ir esate susipažinęs su aukščiau tekste pateikta UAB Berklis mokymų organizavimo tvarka, su kuria sutinkate. Pinigai už mokymų bilietus negrąžinami. Tačiau, pasikeitus jūsų planams, jūs visada galite bilietą perparduoti kitam asmeniui ar padovanoti. RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE įsigytas Jūsų mokymų bilietas gali būti užskaitytas kitam asmeniui, jeigu iš savo el. pašto, kurį nurodėte registracijos metu, atsiųsite mums savo patvirtinimą apie pasikeitusį mokymų dalyvį. Bilieto užskaitymo kitam dalyviui sąlygos galioja iki prasidedant mokymams.
 • Taigi, jeigu svajoji tapti tikru TEKSTŲ RAŠYTOJU (-A), O GAL PARAŠYTI SAVO PIRMĄJĄ KNYGĄ ir turi aistrą rašymui bei svajoji savo kūrybinį potencialą galvoji paversti perspektyvia profesija, laukiame RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS MOKYMUOSE mokymuose jau greitai!
 • Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, atlikite mokėjimo pavedimą šiais rekvizitais:
 • Gavėjas: UAB Berklis
 • Mokėjimo pavadinimas: "jusu(et)elpastoadresas.lt rasytoju akademija"
 • Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440
 • PVM mokėtojo kodas: LT100009981218
 • Įmonės kodas: 303093475
 • Po apmokėjimo Jums atsiųsime patvirtinimo laišką. Jeigu jums reikalinga išankstinio apmokėjimo PVM sąskaita - faktūra, parašykite UAB Berklis bauhalterijai saldo@apsconsult.eu . Pilnos PVM sąskaitos - faktūros atsiunčiamos tuo el. paštu, kurį nurodote mokėjimo pavedime.

Prieš įsigydami mokymus, įsitikinkite, kad perskaitėte mokymo sąlygas viešojoj ofertoj ČIA.


KAINA IR NUOLAIDŲ SISTEMA

KAINA ir AKCIJOS:

 • BILIETO KAINOS JUNGIANTIS PRIE 36-osios GRUPĖS, KURI PRASIDĖS: 2024 m. Kovo mėn. 29 d. 10:00 val.:
 • Užsiregistravus ir apmokėjus iki 2024 m. Kovo mėn. 25 d. 24:00 val. bilietų kaina su - 20 % nuolaida: 444,44 EUR + PVM/1 asm., viso mokėti: 537,77 EUR/ 1 asm.
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2024 m. Kovo mėn. 26 d. ir į šią grupę norintys patekti, susimokėjus vėliau, bilietams galioja pilna mokymų kaina: 555,55 EUR + PVM/1asm., viso su įskaičiuotu PVM: 672,22 EUR/1asm.

Nurodytos kainos galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2024 metus.


SVARBI INFO BUVUSIEMS STUDENTAMS: jei esate baigę RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS šią mokymų programą 2023-čiaisiais, tai jūs galite prisijungti prie atnaujinto kurso atnaujinti savo žinias visiškai NEMOKAMAI. Jeigu baigėte dar ankstesniais bet kuriais metais, tuomet irgi galite prisijungti atnaujinti žinių už simbolinį papildomą 50 EUR + PVM (tai viso 60,50 EUR) mokestį, apie tai tiesiog parašykite lektorei į biliunaite.evelina@gmail.com .

Jūs išmoksite rašyti įvairius komercinius tekstus bei išlaisvinsite kūrybinį rašymą specialiose kūrybinio rašymo užduotyse. Mokymų programa sudaryta taip, kad tiktų ir jūsų protui (dalykinis rašymas=komercija), ir jūsų sielai (kūrybinis rašymas, kurio metu gali atsiskleisti net knygos rašymo potencialas, o gal net gali gimti ir pati knyga, tai Rašytojų akademijoje realybė, faktas).

APMOKĖJIMAS:

Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, atlikite mokėjimo pavedimą šiais rekvizitais:

Gavėjas: UAB Berklis

Mokėjimo pavadinimas: "jusu(et)elpastoadresas.lt rasytoju akademija"

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

Įmonės kodas: 303093475

Po apmokėjimo Jums atsiųsime patvirtinimo laišką. Jeigu jums reikalinga išankstinio apmokėjimo PVM sąskaita - faktūra, parašykite UAB Berklis finansininkui support@inconto.lt  . Pilnos PVM sąskaitos - faktūros atsiunčiamos tuo el. paštu, kurį nurodote mokėjimo pavedime.

Užpildykite REGISTRACIJOS FORMĄ į 36 gr. IR APMOKĖKITE:


Sertifikuoti Rašytojų akademijoje tekstų rašytojai:

Šiandieninė karantino situacija visus mus sustabdė. Vieni užtraukėme tik rankinį stabdį, kitiems teko nuspausti dar ir pedalus. Vieni greit paniro į mėgstamas veiklas, nebaigtus darbus, kiti susimąstė apie savo pašaukimą, nerealizuotas svajones, galimybes ir apleistus talentus. Kiekvienam savaip tenka reflektuoti neįprastą situaciją, savo būsenas...

PRENUMERUOK RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NAUJIENAS!