Knygų rašymo projektas "Rudens auksas" 2023

Knygų rašymo projektas 

"Rudens auksas"/2023

Inga Murauskaitė rašo knygą

"Lemtinga sutartis"

Prieš mane baltas popieriaus lapas. Popieriaus lapas, kuriame turiu išlieti tai, ką jaučiu, tai, dėl ko išgyvenu. Tai ne dienoraščio puslapis. Ne! Tai bus ir mano sielos dalelė. Čia aš paliksiu kaltės šešėlį, nuoskaudas ir baimes. Būtent taip prasidėjo mano rašymo nuotykis. Mintys, iki to momento tunojusios mano galvoje, išsiliejo popieriaus lape. O šiandien aš jau antrą kartą dalyvauju Rašytojų akademijos organizuotame knygos rašymo projekte, kuriame tęsiu knygos "Lemtinga sutartis" kūrimą. Esu dėkinga lektorei Evelinai, įskiepijusiai drąsą rašyti, paėmusiai mane už rankos ir atvedusiai ten, kur esu dabar.Vieną naktį aplankęs sapnas buvo toks ryškus, kad negalėjau jo neužrašyti. Nuslūgus emocijoms, pamaniau, kad tai galėtų tapti įdomia istorija. "Lemtinga sutartis" - knyga apie nenugalėtą laiko nei išbandymų dviejų žmonių meilę. Daugybė likimo smūgių laukia lietuvio Antano ir Permės krašte etninėje mansių gentyje gimusios Mėngulkėn. Susitikę Sibiro taigoje, jie visą gyvenimą puoselėjo didingą jausmą - Meilę. Istorinis romanas - mano mylimiausias literatūrinis žanras. Todėl rašydama šią knygą remiuosi tikrais istoriniais įvykiais - lietuvių tremtimi į Sibirą. Pastaruosius keletą metų mane žavi fantastinė literatūra. Tai atsispindės ir šioje knygoje - pasakojimas apipintas fantastikos elementais.

Alina Kalesnykienė

Esu gražių tekstų kūrėja ir puikiai išmanau transkribavimo meną. Mano darbo pobūdis yra paremtas subtiliu meno pojūčiu, jautrumu detalėms, empatija žmonėms ir meile kūrybai. Esu atvira kritikai, nes žaviuosi mokslu pagrįsta mintimi, kad žmogus mokosi visą savo gyvenimą. Visada įsiklausau į kito asmens poreikius ir drauge ieškome geriausių sprendimo būdų. Jei manote, kad gyvenimą gražesniu padaro tekstai, bendradarbiaukime!

Mano vertybinės pozicijos yra paremtos empatija ir meile. Manau, kad tik gražus bendravimas ir savitarpio supratimas gali padėti nuversti kalnus. Gebu puikiai išklausyti ir įsiklausyti į kito žmogaus žodžius. Visuomet jaučiau malonumą rašydama, nes žodžius galiu įausti į kiekvieną tekstą taip, kad jie suskambėtų ir virstu gražiu kūriniu.

Grožis man visada buvo pirmoje vietoje, tad kurti estetiškai yra mano prioritetas! Esu pagal išsilavinimą menininkė, todėl stiprus grožio pojūtis lydi mane kiekviename darbe. Galiu sėkmingai sutranskribuoti bet kokį garsinį failą. Darau tai profesionaliai, greitai, atsakingai ir kruopščiai. Jei yra poreikis ir pageidavimas, taip pat gebu sutvarkyti transkripcijoje stilistiką taip, kad žodžiai skambėtų tarsi iš knygos. Transkribuodama įdedu maksimaliai pastangų, kad tekstai turėtų vertę. Jei Jums rūpi, kad garsiniai failai pavirstų užrašytais žodžiais be klaidų ir gramatiškai taisyklingi, galiu Jums padėti! Pagal pageidavimą taisau stilistiką ir padedu vizualiai sutvarkyti dokumentą. Gramatiką išmanau puikiai, tad klaidų mano darbe nerasite, nebent suklysiu netyčia. Šis darbas man yra sielos troškulio numalšinimas, dievinu šią veiklos kryptį!

Taip pat galiu rašyti gražius ir įvairialypius tekstus medijoms, SEO ir ne tik straipsnius, Meta įrašus, Web tekstus, pranešimus spaudai, produktų ir įmonių aprašymus, sukurti prezentacijas ir gražius maketus. Jei reikia nuoširdaus ir įtaigaus teksto, galiu Jums padėti.

Esu tekstų kūrėja, kuri gebės įsiklausyti į kiekvieną pageidavimą ir mažiausią smulkmeną. Mano interesų spektras labai platus, net jeigu

neturėsiu pakankamai žinių, versiuosi per galvą, kad jų įgyčiau kuo daugiau ir pateikčiau Jums tokį tekstą, apie kokį seniai svajojote.

Jeigu skaitydami apie mane pajutote, kad sužadinu Jūsų širdyse susidomėjimą, susiekite su manimi. Atsiliepdama į Jūsų pageidavimus, sukursiu tai, kas atneš Jums sėkmę ir susidomėjimą. Visos mano veiklos kryptys turi vienintelį tikslą – skleisti grožį ir informatyvumą. Tik dirbdamas pagal pašaukimą, gali kitam duoti daugiau nei turi pats.

Asta Šileikytė

Kažkada po truputį tapo įpročiu kartais prisėsti ir parašyti po trumpą istoriją. Prasidėdavo jos nuo kažkokio į galvą atėjusio tuo metu atsitiktinio žodžio ir gaudavosi mažas apsakymas. Anksčiau tai taip greit išsiliedavo, tarsi kažkas juos man į ausį šnabždėtų. Dabar per laiką rašymo būdas pakito.

Tos istorijos rašosi. Vienos visai trumpos, kitos ilgesnės. Jos kaupiasi ir kartais pagalvoji...gal jas sudėti į knygą, kad jos nedingtų žemiškoje erdvėje. O jos įvairios. Ir kam bus jos skirtos... Juk tai ne romanas kuriuos visi mėgsta skaityti. O gal tai bus kažkam akimirka skirta poilsiui nuo žemiškos kasdienybės.

Tik žinau savyje, kad jei tai rašosi, jei kažkas nuleidžia man mintį, tai ja turiu dalintis ir su kitais. Ir dar per tą laiką supratau, kad galiu rašyti tik per širdį, kai viskas liejasi lengvai, nes protas čia ne šeimininkas. Jis tik vėliau jau parašius gali peržiūrėti ir pakoreguoti kažkokius žodžius....

Prisijungiau į šiuos kursus pagauta impulso. Tai pažiūrėsiu kur mane šis impulsas nuves....