Knygų rašymo projektas "Žiemos pasaka" 2022/2023

Knygų rašymo projektas "Žiemos pasaka" 2022/2023

Mielieji, rudens rašymo projektas "Jaukūs rudens vakarai" jau pasibaigė, tad metas smagių istorijų skaitymui žiemą! Ko gero, visos projekte dalyvaujančios merginos sutiks, kad tai neįtikėtinos patirties metas, kai rašai savo knygą, kai yra rutina rašyti, susitarimai kas savaitę parengti vis naują savo knygos skyriuką. O juk kūrybininkui ne kiekvieną dieną panelė Mūza skraido aplink galvą :)) Taigi, tai nepaprastai tobulas savęs pasitikrinimo metas. O tuo pačiu ir kitų širdžių pradžiuginimo metas savo rašoma istorija 😉

Na, o šiandien kviečiu visus skaitytojus sekti, komentuoti, dalintis įspūdžiais naujame Rašytojų akademijos projekte, kuris apjungė buvusius ir esamus studentus jungtis  - ŽIEMOS SEZONO istorijų rašymo projekte "ŽIEMOS PASAKA".

Kaip viskas atrodys?

Kiekviena rašytoja  kiekvieną savaitę visos žiemos metu interneto skaitytojams paruoš po gabaliuką savo rašomos istorijos, kuri - visko gali būti!!! - gal kažkada taps tikra knyga. 

Dalyvės dar rašymo metu įsitrauks į smagų žaidimą, kur galės jausti skaitytojų ir kolegų refleksiją, kur pagal tai, jei norės, galės pasukti istorijos siužetą kita linkme. 

Istorija bus įkeliama į Rašytojų akademijos www.rasytojuakademija.lt puslapį, kiekvienas autorius turi savo url nuorodą, po kuria skaitytojai ras visas įkeltas istorijos dalis, o taip pat galės komentuoti.

Kviečiame visus skaitytojus kuo daugiau komentuoti autorių istorijas, nes tai labai motyvuoja, kai apninka rutina ir egzistensiniai klausimai "O gal nereikėjo man veltis į šią galerą?!" ;)