RYTOJAUS DIENORAŠTIS

Užrašinė Tavo saviugdos praktikai - 

Rytojaus dienoraštis jau prekyboje!

Ieškai DOVANOS artimam draugui, draugei ar tiesiog mylimam žmogui? - Investuok į saviugdos priemonę - maža knygelė - užrašinė lygiai 22 dienų saviugdos praktikai "Rytojaus dienoraštis".

Siunčiame ir į užsienį! Visiems perkantiems knygelę, atsiunčiame ir DOVANĄ - unikalų ekotušinuką iš perdirbtų medžiagų!

LIETUVOJE LP EXPRESS paštomatu GALIMAS IŠSIUNTIMAS UŽSAKYMO DIENĄ!

Šiuo metu galioja AKCIJA!

Nuotr. Rytojaus dienoraščio autorė Evelina Biliūnaitė


RYTOJAUS DIENORAŠTIS - UŽRAŠINĖ 22 dienų asmeninei saviugdos praktikai

Prekė: Užrašinė "Rytojaus dienoraštis"

Paskirtis: Užrašinė-knygelė "Rytojaus dienoraštis" skirta 22 dienų intensyviai asmeninei saviugdos praktikai "Rytojaus dienoraštis".

Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.

Leidėjas: UAB Berklis

Metai: 2020

Puslapiai: 60

Formatas: 13 x 18 cm, kieti, matiniai, lakuoti viršeliai

Kalba: Lietuvių

KAINA:

Pilna kaina be akcijos internetu su įskaičiuotu PVM/ 1 vnt. : 13.00 EUR

ŠIUO METU galioja AKCIJA: akcijinė kaina internetu su įskaičiuotu PVM/ 1 vnt. 9,00 EUR (+ įsk. ekotušinukas prie kiekvieno knygelės vieneto).

Perkant urmu nuo 10 vnt. ir daugiau, kaina už vienetą su įsk. PVM 8.00 EUR. Už tokį kiekį siuntimas viso 5,00 EUR į LT Express paštomatą.

Pristatymas: 

 • Perkant urmu nuo 10 vnt. ir daugiau, kaina už vienetą su įsk. PVM 9,00 EUR. Už tokį kiekį siuntimas viso 9,00 EUR į LT Express paštomatą. Jeigu kiekis labai didelis, galioja atskiras susitarimas konkrečiai įvertinus situaciją.
 • LP Express paštomatu perkant iki 5 - 9 vnt. siuntimas 9,00 EUR (šiuo būdu galimas skubus išsiuntimas tą pačią dieną);
 • LP Express paštomatu perkant iki 1 - 4 vnt. siuntimas 3,00 EUR (šiuo būdu galimas skubus išsiuntimas tą pačią dieną);
 • registruota Lietuvos pašto pirmenybine siunta į užsienį perkant 1 vnt. - 10.00 €;
 • registruota Lietuvos pašto pirmenybine siunta į užsienį perkant 2 vnt. - 14.00 €;
 • Po pavedimo atlikimo galima NEMOKAMAS atsiėmimas Kauno r., Mastaičiuose.
 • Jeigu kyla klausimų, rašykite biliunaite.evelina@gmail.com 
 • APMOKĖJIMO REKVIZITAI:

  GAVĖJO REKVIZITAI:

  Pavedimo pavadinimas: "Rytojaus dienoraštis"

  Įmonės pavadinimas: UAB "Berklis"

  Įmonės kodas: 303093475

  SEB: Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

RYTOJAUS DIENORAŠČIO APRAŠYMAS:

Užrašinėje "Rytojaus dienoraštis" rasite specialią "Rytojaus dienoraščio" techniką, jos aprašymą ir tuščių lapų šiai savistabos praktikai atilikti 22 dienoms. Rytojaus dienoraštis - tai speciali savistabos technika, kuri leidžia minčiai manifestuoti realybėje po to, kai tikslingai ją nukreipiame ten, kur norime gauti rezultatą. 

Kas paneigs, kad nesame tobulai suprogramuoti "įrenginiai"? Žmogus - tobulai sukurtas kūrinys tos jėgos, kurios mes niekad nepačiupinėsime, bet visi jaučiame ją esant širdyje. Dar mes ją linkę supaprastintai vadinti Dievu. Bet kas už to slypi - niekas nežino, tik jaučia.

O kol mums duota žinoti tiek, kiek leista žinoti, kodėl nepasinaudojus tuo moksliniu faktu, kad mūsų protui visiškai nusispjauti, kur faktas, o kur svajonė. Jis viską priima rimtai vienodai. Todėl rytojaus užsiprogramavimo technika taip puikiai veikia ir pasiteisina.

Viską, ką nori gauti išorėje, pirmiausia turi pamatyti savo viduje. Turi tai užsiprogramuoti. Todėl eik į save ir viską, ką nori gauti, gausi išorėje. Išbandyk 22 dienų rytojaus dienoraščio praktiką ir įsitikink tuo per savo patirtį.

Rašymas - tai savita meditacijos forma, todėl taip svarbu šią techniką atlikti raštu skiriant laiko sau bent kelias minutes kas vakarą prieš miegą. Meditacijos metu žmogus gali susikurti sau naują likimą, gali pagyti nuo "nepagydomų" ligų ir panašiai, nes iš linijinio laiko žmogus persikelia į dabarties akimirką. O ji ir yra amžina. Nieko nėra amžino, išskyrus dabarties akimirką. Mes visada esame dabartyje. Praeitis ir ateitis egzistuoja mūsų prote. Meditacijos metu tai nutildę, atsiduriame dabarty ir leidžiam patirti patys sau dabarties stebuklą. Jei suvokiame, kad dabar gyvename amžinybės akimirkoje, tai reiškia, kad visos galimybės egzistuoja dabar. Todėl taip svarbu savo mintis nukreipti į tai, ko norime, o ne į tai, ką "kažkaip" išgyvename, ką mums primeta aplinkybės.

Atsiliepimai apie Rytojaus dienoraščio techniką:

"Sveiki, kolegos, kaip jums sekasi? Noriu su jumis pasidalinti pastaraisiais įvykiais. Evelina buvo minėjusi apie praktiką "rytojaus dienoraštis". Pradėjau rašyti dešimt dienų ir galiu pasakyti, veikia nuo pirmos dienos. Pradžioje nesugalvodavau, kaip rašyti, tai tiesiog rašiau "kad man buvo labai sėkminga diena". Po pirmo įrašo kitą dieną parduotuvėje perkant batus pardavėja man suteikė penkių eurų nuolaidą, kas mane labai nustebino. Įdomiausia dalis ta, kad sulaukiau netikėto pakvietimo prisijungti kaip seo specialistei prie merginų komandos, kurios jau teikia tekstų rašymo paslaugas rinkoje. Joms reikėjo būtent seo specialistės, o aš nei vienos merginos iki šiol nepažinojau. Yra ir kitų daug gerų mažų, bet malonių dalykų iš to rytojaus dienoraščio rašymo. Sėkmės jums." - Kristina Lapkauskienė

Aktorius Tomas Žaibus irgi išbandė rytojaus dienoraščio praktiką:

"Pabandžiau pasirašinėt mintis iš vakaro. Ir jau gavau vaidmenį miuzikle ir garsinti naująjį "Liūtą Karalių".PIRKTI

Prašome teisingai užpildyti gavėjo duomenis:

Gavę Jūsų apmokėjimą, išsiųsime Rytojaus dienoraštį Jūsų nurodytu pristatymo adresu.

El. paštu išsiųsime apmokėjusio asmens/juridinio vnt. vardu pirkimo PVM sąskaitą-faktūrą.

Jeigu siunta vėluoja, susisiekite su mumis dėl siuntos numerio. Kartais pasitaiko, kad paštas dėl didelės apkrovos laiku neatneša siuntinio, tad patiems kreipiantis į savo paštą, atsiėmimas tampa greitesnis.

Taip pat rekomenduojame apžiūrėti siuntą iš karto prie paštininko akių ir iš karto nufotografuoti knygelės aplamdymo defektus/įrodymus. Kitaip paštas nekompensuos siuntos suniokojimo išlaidų.

ĮSIGYKITE UŽRAŠINIŲ RINKINĮ!


rasytojuakademija.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Interneto svetainės rasytojuakademija.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl rasytojuakademija.lt ši informacija neprieinama.

Domina išmokti gyventi iš talento rašyti?