Knygų rinkiniai

Saviugdos praktikos užrašinių rinkinys:

"Mano stebuklingas rytas" + "Rytojaus dienoraštis"

+ ekotušinukai DOVANŲ!

Šiuo metu galioja kainos AKCIJA!

Ieškote dovanos? O žmogus, kuriam ieškote dovanos, domisi saviugda? O gal  jūs patys praktikuojate saviugdos praktikas?

Tuome saviugdos praktikos užrašinių "Mano stebuklingas rytas" + "Rytojaus dienoraštis" rinkinys bus tikra atgaiva širdžiai! Mat viena užrašinė tobulai įsilies į žmogaus ryto praktikas, o kita į vakaro.

Užsakykite dar šiandien ir mes išsiųsime rinkinį LP Express paštomatu irgi dar šiandien! 

Galimas ir siuntimas į užsienį registruota pirmenybine siunta, tuomet už siuntimą + 15.00 EUR.

RINKINIO AKCIJINĖ KAINA: 

19,00 EUR + jau su įsk. PVM + siuntimo paštomatu išlaidos: 3,00 EUR, taigi, viso sumokėję 22,00 EUR dovanų gausite dar po ekotušinuką!

Galimas nemokamas atsiėmimas Mastaičiuose.

  • Pilna užrašinės "Mano stebuklingas rytas" kaina be akcijos: 15,00 EUR;
  • Pilna užrašinės "Rytojaus dienoraštis" kaina be akcijos: 13,00 EUR.

PIRKDAMI AKCIJOS METU SUTAUPOTE 9.00 EUR!!!


MANO STEBUKLINGAS RYTAS - saviugdos praktikos užrašinė

Šios užrašinės užteks lygiai vieneriems metams, t.y. 365 jūsų rytams!!!

Prekė: Saviugdos praktikos užrašinė "Mano stebuklingas rytas".

Paskirtis: Užrašinė-knygelė "Mano stebuklingas rytas" skirta 365 dienų intensyviai asmeninei saviugdos ryto praktikai "Mano stebuklingas rytas".

Pasinaudokite ryto magija. Rytas - stebuklingas metas. Ar kaupiate savo patirtį nerdami į ryto stebuklą? Jeigu ne, dabar pats laikas!

Leidėjas: UAB Berklis

Metai: 2021

Puslapiai: 200

Formatas: 14 x 20 cm

Viršelis: SOFT-TOUCH (aksominis), įrišimas kietas, kartonas 2,4 mm, apvali nugarėlė

Kalba: Lietuvių

Pasinaudokite ryto magija. Rytas - stebuklingas metas. Ar kaupiate savo patirtį nerdami į ryto stebuklą? Jeigu ne, dabar pats laikas!

Į šią užrašinę afirmacijas rašantis Žmogus ne tik rašys, bet ir mėgausis procesu, nes knygelėje aprašomoje ryto praktikoje būtina išgerti stiklinę vandens!!! Taip "užkalbamas" vanduo savo užrašytomis afirmacijomis, kurios "užprogramuoja" Žmogaus organizmą afirmacijose išreikštomis intencijomis.

Viskas, ko Jums reikia - "gyvena" Jūsų pasąmonėje. Ko gero ne kartą teko girdėti pasakymą: "Kur dėmesys, ten energija"? Taigi, koncentruodami savo dėmesį į tas sritis, kurios jums aktualios, tas sritis ir keisite bei auginsite. Be jokių "burtų", tiesiog darbu su savo pasąmone. O afirmacijų rašymas ir darbas su vandeniu - tai vienas iš nuostabių būdų įdarbinti mūsų pasąmonę savo svajonių siekimo link.Kaip naudotis knygele?

Knygelė naudojama iškirtinai tik rytais. Tobula - ankstyvais rytais, tačiau, jeigu kitaip jums neišeina, tiks ir jūsų įprastas ryto laikas.

Jeigu esate ryto skubėtojas ir jums amžinai viskas ryte krenta iš rankų, o nuotaika tokia, kad geriau tuo metu jums niekas nepasipainiotų po kojomis, norint atlikti ryto praktiką, teks atsikelti kiek anksčiau nei įprasta ir susirasti namuose netrukdomą namiškių vietelę praktikai atlikti.

Praktikai "Mano stebuklingas rytas" atlikti gali pakakti 3-5 minučių. Rekomenduojama šią praktiką atlikti kiekvieną rytą, kol tai taps natūraliu įpročiu be kurio jūs kojos iš namų nekelsite.

Stenkitės, kad "Mano stebuklingas rytas" praktika taptų jūsų natūrali kasdienybės dalis. Šios knygelės jums pakaks vienerių metų rytams pildyti.

RYTOJAUS DIENORAŠTIS - UŽRAŠINĖ 22 dienų asmeninei saviugdos praktikai

Prekė: Užrašinė "Rytojaus dienoraštis"

Paskirtis: Užrašinė-knygelė "Rytojaus dienoraštis" skirta 22 dienų intensyviai asmeninei saviugdos praktikai "Rytojaus dienoraštis".

Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.

Leidėjas: UAB Berklis

Metai: 2020

Puslapiai: 60

Formatas: 13 x 18 cm, kieti, matiniai, lakuoti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Užrašinėje "Rytojaus dienoraštis" rasite specialią "Rytojaus dienoraščio" techniką, jos aprašymą ir tuščių lapų šiai savistabos praktikai atilikti 22 dienoms. Rytojaus dienoraštis - tai speciali savistabos technika, kuri leidžia minčiai manifestuoti realybėje po to, kai tikslingai ją nukreipiame ten, kur norime gauti rezultatą.

Kas paneigs, kad nesame tobulai suprogramuoti "įrenginiai"? Žmogus - tobulai sukurtas kūrinys tos jėgos, kurios mes niekad nepačiupinėsime, bet visi jaučiame ją esant širdyje. Dar mes ją linkę supaprastintai vadinti Dievu. Bet kas už to slypi - niekas nežino, tik jaučia.

O kol mums duota žinoti tiek, kiek leista žinoti, kodėl nepasinaudojus tuo moksliniu faktu, kad mūsų protui visiškai nusispjauti, kur faktas, o kur svajonė. Jis viską priima rimtai vienodai. Todėl rytojaus užsiprogramavimo technika taip puikiai veikia ir pasiteisina.

Viską, ką nori gauti išorėje, pirmiausia turi pamatyti savo viduje. Turi tai užsiprogramuoti. Todėl eik į save ir viską, ką nori gauti, gausi išorėje. Išbandyk 22 dienų rytojaus dienoraščio praktiką ir įsitikink tuo per savo patirtį.

Rašymas - tai savita meditacijos forma, todėl taip svarbu šią techniką atlikti raštu skiriant laiko sau bent kelias minutes kas vakarą prieš miegą. Meditacijos metu žmogus gali susikurti sau naują likimą, gali pagyti nuo "nepagydomų" ligų ir panašiai, nes iš linijinio laiko žmogus persikelia į dabarties akimirką. O ji ir yra amžina. Nieko nėra amžino, išskyrus dabarties akimirką. Mes visada esame dabartyje. Praeitis ir ateitis egzistuoja mūsų prote. Meditacijos metu tai nutildę, atsiduriame dabarty ir leidžiam patirti patys sau dabarties stebuklą. Jei suvokiame, kad dabar gyvename amžinybės akimirkoje, tai reiškia, kad visos galimybės egzistuoja dabar. Todėl taip svarbu savo mintis nukreipti į tai, ko norime, o ne į tai, ką "kažkaip" išgyvename, ką mums primeta aplinkybės.


Įspėjimas: knygelėse pateiktos praktikos yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.


Užsakymo forma:


Užpildę užsakymo formą nurodytu el. paštu gausite  užsakymo patvirtinimą ir apmokėjimo rekvizitus. Apmokėti už rinkinį galite iš karto rekvizitais: Gavėjas UAB Berklis, Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, mokėjimo pavedimo pavadinimas: "Knygų rinkinys", mokėtina suma už vieną saviugdos praktikos užrašinių rinkinį ir pristatymą: 21,09 EUR jau su įskaičiuotu PVM.

Išrašome PVM mokėjimo sąskaitas - faktūras.