Saviugdos praktikos užrašinė "Mano stebuklingas rytas" Jūsų 365 dienoms!

Norėdami įsigyti užrašinę, žemiau užpildykite pirkimo formą.

Nuostabi DOVANA sau ir kitam - saviugdos praktikos užrašinė "Mano stebuklingas rytas" + DOVANA ekotušinukas!

Šiuo metu galioja nuolaidos AKCIJA!

Sukate galvą, ką padovanoti Žmogui, kuris eina saviugdos keliu? O gal jūs patys nuolat keliate sau tobulėjimo tikslus ir esate neabejingi saviugdos praktikoms?

Tuomet garantuojame, jums tikrai patiks susikurti rytinį įprotį - išgerti stiklinę vandens ir "užsiprogramuoti" ryte sau nuostabią dieną užrašant nuostabias afirmacijas į specialiai išleistą saviugdos praktikos užrašinę "Mano stebuklingas rytas"!

Į šią užrašinę afirmacijas rašantis Žmogus ne tik rašys, bet ir mėgausis procesu, nes knygelėje aprašomoje ryto praktikoje būtina išgerti stiklinę vandens!!! Taip "užkalbamas" vanduo savo užrašytomis afirmacijomis, kurios "užprogramuoja" Žmogaus organizmą afirmacijose išreikštomis intencijomis.

Viskas, ko Jums reikia - "gyvena" Jūsų pasąmonėje. Ko gero ne kartą teko girdėti pasakymą: "Kur dėmesys, ten energija"? Taigi, koncentruodami savo dėmesį į tas sritis, kurios jums aktualios, tas sritis ir keisite bei auginsite. Be jokių "burtų", tiesiog darbu su savo pasąmone. O afirmacijų rašymas ir darbas su vandeniu - tai vienas iš nuostabių būdų įdarbinti mūsų pasąmonę savo svajonių siekimo link.


Mano stebuklingas rytas - saviugdos praktikos užrašinė

Šios užrašinės užteks lygiai vieneriems metams, t.y. 365 jūsų rytams!!!

Perkantys užrašinę, DOVANŲ gausite prie kiekvienos knygelės po ekotušinuką!

Siunčiame ir į užsienį! 

LIETUVOJE LP EXPRESS paštomatu GALIMAS IŠSIUNTIMAS UŽSAKYMO DIENĄ!

Pajausk ryto magiją per savo patirtį

Nuotr. "Mano stebuklingas rytas" autorė Evelina Biliūnaitė

APIE UŽRAŠINĘ

Prekė: Saviugdos praktikos užrašinė "Mano stebuklingas rytas".

Paskirtis: Užrašinė-knygelė "Mano stebuklingas rytas" skirta 365 dienų intensyviai asmeninei saviugdos ryto praktikai "Mano stebuklingas rytas".

Pasinaudokite ryto magija. Rytas - stebuklingas metas. Ar kaupiate savo patirtį nerdami į ryto stebuklą? Jeigu ne, dabar pats laikas!

Kaip naudotis knygele?

Knygelė naudojama iškirtinai tik rytais. Tobula - ankstyvais rytais, tačiau, jeigu kitaip jums neišeina, tiks ir jūsų įprastas ryto laikas.

Jeigu esate ryto skubėtojas ir jums amžinai viskas ryte krenta iš rankų, o nuotaika tokia, kad geriau tuo metu jums niekas nepasipainiotų po kojomis, norint atlikti ryto praktiką, teks atsikelti kiek anksčiau nei įprasta ir susirasti namuose netrukdomą namiškių vietelę praktikai atlikti.

Praktikai "Mano stebuklingas rytas" atlikti gali pakakti 3-5 minučių. Rekomenduojama šią praktiką atlikti kiekvieną rytą, kol tai taps natūraliu įpročiu be kurio jūs kojos iš namų nekelsite.

Stenkitės, kad "Mano stebuklingas rytas" praktika taptų jūsų natūrali kasdienybės dalis. Šios knygelės jums pakaks vienerių metų rytams pildyti.

Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.

Leidėjas: UAB Berklis

Metai: 2021

Puslapiai: 200

Formatas: 14 x 20 cm

Viršelis: SOFT-TOUCH (aksominis), įrišimas kietas, kartonas 2,4 mm, apvali nugarėlė

Kalba: Lietuvių

KAINA:

Pilna kaina be akcijos internetu su įskaičiuotu PVM/ 1 vnt. : 15.00 EUR

DABAR -  AKCIJA!!!: Kaina internetu su įskaičiuotu PVM/ 1 vnt. : 10,00 EUR (+ įsk. ekotušinukas prie kiekvieno knygelės vieneto).


Pristatymas:

LP Express paštomatu perkant iki 1 - 4 vnt. siuntimas 3,00 EUR (šiuo būdu galimas skubus išsiuntimas tą pačią dieną);

LP Express paštomatu perkant iki 5 - 9 vnt. siuntimas 9,00 EUR (šiuo būdu galimas skubus išsiuntimas tą pačią dieną);

Perkant urmu nuo 10 vnt. ir daugiau, kaina už vienetą su įsk. PVM 9,00 EUR. Už tokį kiekį siuntimas viso 9,00 EUR į LT Express paštomatą. Jeigu kiekis labai didelis, galioja atskiras susitarimas konkrečiai įvertinus situaciją.

registruota Lietuvos pašto pirmenybine siunta į užsienį perkant 1 vnt. - 12,00 €;

registruota Lietuvos pašto pirmenybine siunta į užsienį perkant 2 vnt. - 15,00 €;

Dėl kitų kiekių siuntimo kaštų į užsienį parašykite el. paštu, ieškosime geriausių variantų.

Jeigu dar kyla kokių nors klausimų, rašykite biliunaite.evelina@gmail.com (atsakau itin greitai ;) ).

APMOKĖJIMO REKVIZITAI:

Pavedimo pavadinimas: "Mano stebuklingas rytas"

Gavėjas - Įmonės pavadinimas: UAB "Berklis"

Įmonės kodas: 303093475

SEB: Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

Po apmokėjimo mūsų UAB buhalterija išrašo PVM sąskaitas - faktūras ir atsiunčia į jūsų el. pašto dėžutę.

PIRKTI

Prašome teisingai užpildyti prekės gavėjo duomenis:

Nuotr. Evelina Biliūnaitė

Apie autorę

Evelina Biliūnaitė (g.1980), pirmiausia save mato kaip paauglės mamą ir šešių gyvūnų šeimininkę. Veiklose Evelina kūrybos žmogus, kuris iš savo talentų ir hobių sukūrė šias verslo veiklas:

Iš talento naršyti internete SEO* paslaugų agentūrą "SEO MAMA" ir SEO mokymų projektą "SEO AKADEMIJA", (*SEO - angl. Search Engine Optimization, liet. paieškos sistemų optimizavimas);

Iš meilės rašymui įvairių komercinių tekstų, knygos rašymo ir kūrybinio rašymo mokymų projektą "Rašytojų akademija";

Evelina visiškai savo savirealizaciją pasiekęs žmogus, tad savo kompetencija ir vertingais patarimais dalijasi "Verslodara" mokymų projekte;

Evelina yra ir sertifikuota rebefingo (sąmoningo kvėpavimo) instruktorė (Mokytojas Martynas Driukas) bei Theta Healing'o praktikė (Mokytoja Vilma Urbanavičienė pagal Vianna Stibal metodą).

Evelina daugiau kaip 15 metų diena iš dienos skaito saviugdos ir alternatyvios psichologijos knygas, analizuoja praktikoje pasitaikančias situacijas, savo kasdienybėje pritaiko itin daug įvairių saviugdos praktikų, kas leidžia turėti skaidrią sąmonę, kad ir kas benutiktų. Šiuo metu Evelina itin gilinasi į nesėkmingų santykių priežasčių temą bei panirusi į aspergerio sindromo savarankiškas studijas.

Nors vaikystėje svajojusi tapti dalininke ja netapo oficialiai, bet su malonumu tapo paveikslus dėl savęs, vis tik savo kūrybinį talentą, estetikos pojautį visiškai pritaiko visose savo veiklose, kurios tiesiog gimsta "flow" (savaime tekant) būdu. Evelina dievina gyvūnus, greitį, sodininkystę, gėlininkystę ir įvairiausius rankdarbius nuo muilo iki žvakių gamybos. Nors Evelina būdama maža nedrįsdavo žmonėms ištarti net "ačiū" ar "laba diena" ir daugiau laiko leido gamtoje nei tarp žmonių, šiandien Evelina yra visiškai save transformavusi į tai, kuo visada jautė esanti, yra sukūrusi ne vieną bendruomenę ir aktyviai savo įkvepiančiomis mintimis dalijasi internete www.biliunaite.lt .

P.S.

Galbūt jus sudomins ir dar viena autorės užrašinė "Rytojaus dienoraštis".

ĮSIGYKITE UŽRAŠINIŲ RINKINĮ!


rasytojuakademija.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Interneto svetainės rasytojuakademija.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl rasytojuakademija.lt ši informacija neprieinama.