Miglė Tumaitė - įvairių tekstų rašytoja

28/10/2020

Rašytojų akademijos Tekstų rašytojos Sertifikato nr. 1339

MIGLĖ TUMAITĖ

Kaip tąkart sakė daugiabučio ir mūrą jau bepradedančio barstyti namo prižiūrėtojas - kiekvieno daržas reikalauja atitinkamos žiūrovo antipatijos - idant pradėtų bręsti ne sociumo diktuojama linkme... Juk žiūrovas nebūtinai yra klausytojas. Tuo tarpu aš ieškau auditorijos, leidžiančios man atsiskleisti kaip Man. :)

Nors atskleisti (pristatyti) save per tekstą, ko gero, turėčiau mokėti geriausiai, turiu pripažinti, jog man dar trūksta rašymo komerciniams tekstams išmanymo.

Raštingumo žinių sėmiausi  mokydamasi Rašytojų akademijoje kūrybinio ir komercinio rašymo bei kursuose anglų kalba. Dabar jau žinau - tai subtilybės, kurių neįmanoma iki galo perprasti, bet atrasti savo braižą yra dar svarbiau...

Esu jau parašiusi keletą straipsnių finansų tema. Esu parašiusi ir straipsnį spaudai, reklamuojant tam tikrą mokymosi kryptį. Jie visi patalpinti internete. Dar esu rašiusi ir komercinius tekstus, kurie gražiai nugulė internetiniame prekių kataloge.

Iš esmės, rašymą atradau gan neseniai, bet skaityti knygas ir domėtis literatūra pradėjau jau prieš dešimtmetį. Niekada nemaniau, jog ši sritis man teiks tokį malonumą, o dabar jau ir sudarys dalį finansinių įplaukų. Taip, esu labai spaudžianti save padaryti viską tobulai (milijoną kartų perskaityti) ir nuglūdinti tekstą (o turbūt ir viską, ko imuosi) iki galo, jog mano akis galiausiai sakytų - "vau. Tai nepriekaištinga".

Mintis dėlioju gan greitai, nes jos tiesiog trykšta nesustabdomu srautu. Ir net labiau, nei kasdienėj kalboj. :) Esu "prie meno". Gilinuosi ten, kur, rodosi, nieko daugiau nebūtų galima prigalvoti... Esu visuma savybių, kurios randa papildomą detalę, kai jų atrodo jau yra užtektinai. Manau šis apibūdinimas man yra absoliučiai tinkantis.

Galbūt galėčiau būti žmogus, įnešantis papildomų variacijų komercinėj kalboj, o gal ir kūrybinių tekstų kūrime įdiegti informacijos perdavimo metodą žmonėms, ieškantiems kažko, ko ieško mažuma, dauguma ar kuklus bei literatūrai dar nesubrendęs žmogus.

Sunku save apibūdinti, nes kuo toliau manau, kad pažįstu, tuo daugiau nežinau. Keliais sakiniais galiu pasakyti, jog rašymas manęs neįpareigoja ir nesijaučiu priremta prie sienos - aš net ir ten randu kiaurymę naujam vėjui. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų komerciniai tekstai, ar tekstų kūryba apskritai.

Aš semiuosi žinių ir kūrybinio polėkio.


Mano kontaktai susisiekimui:

El. p.: kurybineindustrija@gmail.com

Tel. nr.: +37062106592