Serialas online publikuojamas Facebook paskyroje: 

https://www.facebook.com/serialasonline/

 

Serialas online - gimė "netyčia" "Rašytojų akademijoje" kaip smagi praktinė užduotis kūrybingiems akademijos nariams išlieti savo kūrybinį talentą per rašymą serialo online. Čia kiekvienas turi savo vaidmenis ir nevaržomai kada nori ateina ir palieka savo serialo veikėjo įrašą atsižvelgdamas į kitų narių atiktus siužeto įrašus. Čia serialo siužetas vystosi savaime, be plano - ONLINE.


Serialo online rašytojos be galo dėkingos savo puslapio sekėjams už palaikymą. Mes prašome komentuokite, siūlykite patikusiam herojui siužeto vingius ir galbūt taip jūs prisidėsite prie dar įdomesnio ir įtraukiančio serialo online scenarijaus.


Kaip skaityti serialą online Facebook paskyroje? - "Scrollinkite" pirmuosius serialo autorių įrašus nuo pat puslapio apačios. Puslapio viršuje visada rasite pačius naujausius siužeto vingius. 

Na,  Rašytojų akademijos puslapyje įkeliame serialo turinį dalimis.

 

"Serialas online" turinį, vaizdinę bei kitą medžiagą draudžiama kopijuoti, naudoti ir platinti be išankstinio, rašytinio autorių sutikimo.

 

Serialas online

II dalis

25/05/2017 12:01
RĖJUS netvėrė savame kailyje, norėjo tučtuojau keltis nuo baro ir eiti išvagoti savo tvirta ranka tam bičui veidą. - Ką jis sau galvoja! Kodėl jis glaudžia jo moterį prie savęs! O GINĖJA... Kodėl ji tokia laiminga? Nejaugi jos aistra buvo melas? - mintys, tarsi pasiutę šunys, drąskėsi RĖJAUS...

I dalis

04/05/2017 11:22
GINĖJA: Jau temo. Aš nežinojau nei ko tikėtis iš jo, nei kas apskritai nutiks dar šią naktį. Žinojau viena - kažkas tikrai bus.   Kitame miesto gale MAJA ilgesingai žvelgė į miesto žiburius. Namuose buvo jauku ir ramu, tačiau širdyje virpėjo nerimo drugeliai. Jauna mergina jautė, kad...