Rašytojų akademijos klubas

 

Tapkite vienu iš RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS KLUBO nariu!

Tapti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS KLUBO nariu – tikro marketingo specialisto GARBĖS REIKALAS! Klube atras save ne tik marketingo specialistai, tačiau ir įvairiausių tekstų rašytojai, rašytojai, personalo darbuotojai, viešųjų ryšių specialistai, net tobulieji žurnalistai!

NES MES KARTU JĖGA!

Mes mokomės ne tik rašyti, bet ir komercializuoti tai, ką rašome! Tai yra mes mokomės uždirbti iš savo hobio – rašymo!

 

Visada svajojote išmokti rašyti įvairiausius tekstus? Straipsnius, komercinius pasiūlymus, pranešimus spaudai, tekstus interneto svetainei, o gal net giliai širdyje turite paslėpę svajonę parašyti savo knygą?

RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE JŪS IŠMOKSITE RAŠYTI ŠIUOS TEKSTUS:

  • Web tekstų rašymas (tekstai interneto svetainėms, adaptuotos SEO žinios);
  • Meta įrašų į TVS (turinio valdymo sistema) rašymas;
  • Komercinių laiškų rašymas;
  • Naujienlaiškių rašymas;
  • Reklaminių skelbimų rašymas (į skelbimų portalus, ant Facebook sienos ir pan.)
  • Prezentacijų ruošimas;
  • Straipsnių strategijų sudarymas;
  • Straipsnių rašymas + platinimas į portalus;
  • Knygos rašymas (dalykinė, asmeninė, verslo). Šio mokymosi etapo metu turėsime specialių svečių – knygų rašytojų, kurie su mumis pasidalins savo realia knygų rašytojo patirtimi!
  • Save pozicionuojančio teksto formulavimas.

Stokite į RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS klubą ir kartu su kolegomis semkitės naujų idėjų rašymui, išmokite ir išdrįskite rašyti visus įmanomus ir neįmanomus tekstus!

Kaip vyks rašymo mokymai?

Tekstų rašymo mokymai vyks kiekvieną savaitę internetu. Tie, kas nespės dalyvauti online, gausite video įrašus. Po kiekvieno vebinaro atliksite namų darbus kartu su lektore ir kitais Rašytojų akademijos nariais. Facebook privačioje grupėje turėsite galimybę bendrauti su visa Rašytojų akademijos bendruomene, klausti, tartis, kurti kartu.

Pirmųjų Rašytojų akademijos klasių nariai jau džiaugiasi savo straipsniais, papuolusiais į Lietuvos TOP 5 portalus. Uolūs nariai išmoko rašyti įvairiausius tekstus interneto svetainėms, prezentacijoms, naujienlaiškiams ir kt. Mes bendravome ir su knygų autoriais. Na, o tie Rašytojų akademijos nariai, kurie labiausiai norėjo parašyti pirmąją savo knygą, prisijungė prie bendros knygos rašymo projekto. Šiuo metu knyga jau baigta ir vykdomi knygos leidybos darbai. Tad dar š.m. sausio mėnesį pakviesime Jus į mūsų pirmosios knygos pristatymo renginį.

Atsiliepimai:

"Sveiki, mano vardas Irena. Visada mėgau rašyti. Apie Rašytojų Akademiją sužinojau iš Evelinos Tamulaitienės. Kadangi esu skaupusi žinių apie žmogų ir sveikos gyvensenos principus, nedvejodama priėmiau sprendimą mokytis Rašytojų Akademijoje. Atvirai sakau, jog nesitikėjau tokio itensyvumo, kokybės bei informacijos gausos.Man rodės, jog žinau labai daug.Bet tai, ką gaunu mokydamasi, neprilygsta jokiem lūkesčiam.Programa sudaryta nuosekliai, išsamiai, su papildoma medžiaga kiekvienai nagrinėjamai temai. Pati Evelina sugeba išreikalauti rezultato, nes šioje akademijoje kaip reta, visas mokymas yra kokybės, o ne kiekybės klausimas. Be aukščiau paminėto, aktyviai veikia ir palaikymo grupė.Jei reikia pagalbos, jei kas neaišku ar iškilo kausimų, viskas, ką reikia padaryti, tai paprašyti pagalbos. Asmeniškai aš labai vertinu geranoriškumą bei palaikymą, ko rašytojų akademijoje tikrai gausu. Kiekviena pamoka verta mano laiko, dėmesio ir investicijos.Rekomenduoju kiekvienam, kas norit, bet nedrįstat pradėti rašyti", - Irena Žentalytė, http://www.seasonsofwellbeing.com

 

sunku apsispręsti?

Žiūrėkite NEMOKAMĄ vebinaro įrašą!