NEMOKAMAS VEBINARAS (seminaras internetu) - "Kaip susikurti profesionalią prezentaciją savo veiklai?"

Šio seminaro metu aptarsime:
  • Ką svarbu pateikti prezentacijoje apie savo veiklą? - Dažnai prezentacijose norima perteikti visą informaciją apie save, tačiau tokios prezentacijos dažnai užsitesia, tampa nuobodžios ir nesusikoncentruojama į tai, kas svarbiausia. Seminaro metu sužinosime, ką svarbu pateikti apie savo veiklą prezentacijoje, ką pateikti kitaip ir ko geriau neminėti visai.
  • Kaip išdėstyti medžiagą prezentacijoje (praždia, turinys, pabaiga)? - Kartais prezentacijos būna pradedamos ne nuo to, nuo ko turėtų būti, ar jos klausytojai/žiūrovai lieka pasimetę nuo minčių šuolių ar visai nesupranta, apie ką gi bus ši prezentacija. Tad šio seminaro metu, sužinosime, kaip ir kokią informaciją reikėtų paskirstyti į tam tikras prezentacijos dalis, kad ji būtų aiški, nuosekli, intriguojanti ir įdomi bei aiškiai suprantama.
  • Kaip prezentaciją padaryti vizualiai įdomią ir patrauklią? - Esame matę įvairių prezentacijų, nuo perkrautų tekstu iki po vieną ar du žodžius turininčių, nuo tik tekstinių iki įvairiomis vizualizacijomis perkrautų prezentacijų. Tad kaip vizualiai gražiai pateikti ir pristatyti savo prezentaciją, kiek turi būti teksto, kiek kitų vizualizacijų ir nuotraukų bei iš kur šias vizualizacijas gauti ar su kokiu įrankiu ir kaip jas galima pasidaryti patiems - visa tai sužinosime nemokamame seminare "Kaip susikurti profesionalią prezentaciją savo veiklai?"
     

Vebinaras vyks 2017 m. Kovo 31 d. 12:00 - 13:00 val.

 

Vebinarą veda: Evelina Tamulaitienė, RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be Rašytojų Akademijos veiklos, vadovauja SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda interneto rinkodaros, SEO, viešųjų ryšių mokymus "SEO Akademijoje". Evelinos daugiametė sėkminga patirtis B2B sektoriuje, natūraliai atvedė prie savirealizacijos ir verslumo mokymų projekto "Verslodara" įkūrimo, kur lektorė padeda žmonėms atrasti savyje mylimą veiklą ir padrąsina paversti ją verslu. Lektorė taip pat yra portalo Versloistorijos.lt redaktorė, tinklaraščio Facebook'e "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė, veda saviugdos ir sąmoningumo mokymus "Širdies Akademijoje" bei savistabos knygos - dienoraščio "Širdies dienoraštis" autorė. autorė.

 

Būtina išankstinė dalyvių registracija (forma apačioje).

Kontaktai:

El.p.: rasytojuakademija@berklis.lt
Tel.: +37065521188

RAŠYTOJŲ AKADEMIJA FACEBOOK'E: https://www.facebook.com/rasytojuakademija
 

REGISTRUOKITĖS UŽPILDĘ VEBINARO REGISTRACIJOS / NAUJIENLAIŠKIO FORMĄ APAČIOJE.

NEMOKAMI VEBINARAI

NEMOKAMAS VEBINARAS (seminaras internetu) - Kaip išmokti patiems rašyti WEB tekstus (tekstai interneto svetainėms), straipsnius ir kitus tekstus verslui.

 
Anokia paslaptis, kad šiai dienai tekstų rašytojai UŽDIRBA DAUGIAU nei lietuviškasis minimumas su klientų apibartų kasininkių darbo role priešaky. Dirbti tekstų rašytoju – tai mėgti komfortą, patogų gyvenimą ir atlygį viename. Tekstų rašytojo nevaržo į rėmelį įspraustas darbo laikas. 
 
Tekstų rašytojas gali kurti savo gyvenimą pats!

Jeigu Tu nori išmokti rašyti įvairiausius tekstus, naudojamus versle, RAŠYTOJŲ AKADEMIJA kviečia JUS prisijungti prie šio NEMOKAMO webinaro, kur bus dalijamasi informacija šiomis temomis:

- Komercinių laiškų rašymas;
- Naujienlaiškių rašymas;
- Reklaminių skelbimų rašymas (į skelbimų portalus, ant Facebook sienos ir pan.);
- Prezentacijų ruošimas;
- Web tekstų rašymas (tekstai interneto svetainėms, adaptuotos SEO žinios);
- Meta įrašų į TVS (turinio valdymo sistema) rašymas;
- Straipsnių strategijų sudarymas;
- Straipsnių rašymas + platinimas į portalus;
- Knygos rašymas (dalykinė, asmeninė, verslo); 
- Save pozicionuojančio teksto formulavimas ir kt.

 

Webinarą veda: Evelina Tamulaitienė – RAŠYTOJŲ AKADEMIJA lektorė ir įkūrėja, portalo versloistorijos.lt vyr.redaktorė, SEO AKADEMIJOS įkūrėja, SEO*, interneto rinkodaros lektorė, turinti 15-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje, daug metų dirbusi marketingo direktore informacinių technologijų įmonėse, turinti sėkmingą darbo su eksporto rinkom patirtį. Šiandien savo hobį ir meilę internetui bei informacijos valdymui, pavertusi verslu, veda individualius ir grupinius SEO, interneto rinkodaros, viešųjų mokymus, kuria interneto svetaines, kuruoja ir vysto web projektus, teikia seo paslaugas SEO MAMA prekinio ženklo pavadinimu Lietuvos, Rusijos, Europos rinkoms, rašo straipsnius bei įvairiausius tekstus, teikia tradicinio marketingo paslaugas marketingo agentūros Berklis prekinio ženklo pavadinimu. Evelinos daugiametė sėkminga patirtis B2B sektoriuje, natūraliai atvedė prie   savirealizacijos ir verslumo mokymų projekto   "Verslodara" įkūrimo, kur lektorė padeda žmonėms atrasti savyje mylimą veiklą ir suteikia motyvacijos paversti ją verslu. Lektorė veda saviugdos ir sąmoningumo mokymus "Širdies Akademijoje" bei yra tinklaraščio Facebook'e "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" ir saviugdos knygos "Širdies dienoraštis" autorė.

Vebinaro trukmė: 1 val.

Kontaktai:

El.p.: rasytojuakademija@berklis.lt
Tel.: +37065521188

RAŠYTOJŲ AKADEMIJA FACEBOOK'E: https://www.facebook.com/rasytojuakademija

VEBINARO REGISTRACIJA/NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA