Kūrybinis rašymas paaugliams

Naujiena "Rašytojų akademijoje"! 

 

NUOTOLINIAI KŪRYBINIO - TERAPINIO RAŠYMO MOKYMAI PAAUGLIAMS/JAUNIMUI.

MODULIS "VASARA".

 

Šiuo metu renkama 1-oji nuotolinių grupinių mokymų grupė internetu:

2019 m. gegužės 17 d. 10:00 val. - Nuotoliniai kūrybinio - terapinio rašymo mokymai paaugliams/jaunimui. Modulis "VASARA". Galima žurnalisto praktika "Inspire" žurnale. Tinka asmenims nuo 12 metų. Mokymų trukmė: 10 savaičių (Yra laisvų vietų).


"Kūrybą suprantu kaip laisvą minčių tekėjimą iš žmogaus pačios gelmės. Todėl mokymų metu neplanuoju žmonėms "įsodinti" naujų proto programų. Mano tikslas padėti išlieti raštu tekste iš žmogaus gelmių esantį visą kūrybinį potencialą, kurį jis nešiojasi savyje. Taip pat, kaip žinia, rašymas išlaisvina užspaustas emocijas, kurios dažnai žmogui trukdo siekti savo tikslų. O tai yra nuostabi terapija. Šią mokymų programą savyje brandinau pastaruosius du metus. Pati auginu paauglę dukrą, kuri auga, kaip aš tikiuosi, dėkingoje aplinkoje, kur puoselėjimos sąmoningumo temos kasdienybėje tolygiai kaip, kad kasdien valytis dantis. Tad vieną dieną duktė manęs paklausė: "O kodėl tu nevedi rašymo mokymų paaugliams? Juk sugalvoji tokias įdomias temas, man irgi įdomu, aš irgi norėčiau pas tave mokytis!", - Evelina Biliūnaitė, Rašytojų akademijos įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.

Kaip viskas vyks?

 
 • Mokysitės nuotoliniu būdu internetu privačioje Facebook grupėje. 
 • Mokymai prasidės 2019 05 17 d. 10:00 val. Lietuvos laiku, kur kiekvieną penktadienį 10:00 val. visas 10 savaičių iš eilės gausite vis po naują užduotį.
 • Mokymų metu Jūsų laukia daugybė kūrybinio rašymo praktinių užduočių, ugdančių sąmoningumą, kas yra tikra terapija Sielai.
 • Savo namų darbus įkelsite per savaitę į privačią Facebook mokymų grupę, kur lektorė pataisys jūsų namų darbus.
 • Jūs galėsite ateiti į grupę kada jums patogu, nebūtinai 10 val. penktadieniais. 
 • Jeigu pageidausite, jūsų darbai galės būti publikuojami e-žurnale "Inspire" arba jo priede "Inspire Writer" (www.inspirezurnalas.lt).
 • Jeigu pageidausite, galėsite praktikuotis kaip žurnalistas žurnale "Inspire".
 • Jei pageidausite, galėsite kurti bendrus projektus su virtualiaisiais savo grupiokais, pvz., galėsite dalyvauti bendros pasakos rašymo projekte ar netgi ežurnalo paaugliams kūrime.
 • Pažymiai nerašomi. Skatinama draugiška bendruomenė, kūrybinė erdvė be streso.
 • Mokymų pabaigoje išduodami Rašytojų akademijos pažymėjimai.
 • Po mokymų, jeigu patiks, galėsite dalyvauti sekančiame kūrybinio rašymo etape modulyje "RUDUO".


KAINA:

KAINA IR NUOLAIDŲ SISTEMA:

 • Pilna mokymų bilietų kaina - 100,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 121,00 EUR/1asm.)
 • Užsiregistravus ir apmokėjus  iki 2019 balandžio 22 d. bilietai su - 50 % nuolaida - 50,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 60,50 EUR/1asm.)
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2019 balandžio 23 d. iki 2019 gegužės 12 d. bilietai su -30% nuolaida - 70,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 84,70 EUR/1asm.).
 • Užsiregistravus ir apmokėjus nuo 2019 gegužės 13 d. iki mokymų pradžios ir vėliau pilna mokymų bilietų kaina - 100,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 121,00 EUR/1asm.)

Nurodytos kainos galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2019 metus.

Pilna mokymų bilietų kaina - 100,00 EUR + PVM/1asm. (viso: 121,00 EUR/1asm.)

Nurodyta kaina galioja RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS mokymų programai visus 2019 metus.

 

Mokymus ves:


Evelina Biliūnaitė (Iki 2018 spalio 01 d. - Tamulaitienė) 

 • Rašytojų akademijos įkūrėja, metodikos autorė, lektorė
 • Saviugdos knygos "Širdies dienoraštis" autorė
 • Knygos "Slaptas 4 moterų dienoraštis" bendraautorė
 • SEO AKADEMIJOS įkūrėja, metodikos autorė, lektorė
 • ŠIRDIES AKADEMIJOS įkūrėja, metodikos autorė, lektorė
 • Verslodara savirealizacijos mokymų projekto įkūrėja, metodikų autorė ir lektorė
 • "SEO MAMA" SEO, e-rinkodaros agentūros vadovė
 • UAB "Berklis" direktorė
 • Tinklaraščio "Atgimę įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė
 • Rebefingo (sąmoningo kvėpavimo) trenerė Inspire.lt.
 • Saviugdos ir įkvepiančių istorijų e-žurnalo INSPIRE (www.inspirezurnalas.lt) įkūrėja.

 

Interviu su Rašytojų akademija įkūrėja:

 • "Respublika", "Laisvalaikis" spauskite čia.
 • Rašytojų akademijos įkūrėja bei saviugdos knygos "Širdies dienoraštis" autorė Evelina Biliūnaitė buvo pakviesta į radijo "KELYJE" tiesioginį eterį pasikalbėti apie naujai išleistą knygą. Interviu garso įrašą galite paklausyti čia.
 • LRT radijo laidoje "Įkvėpk-iškvėpk" interviu su Evelina Biliūnaite, įrašas čia.
 

MOKYMŲ SĄLYGOS:

 
Svarbu: esant kolegų ar lektorės įžeidinėjimams UAB Berklis turi pilną teisę pašalinti mokymų dalyvį iš mokymų negrąžinant jam už tai sumokėtų pinigų.
 
Įsigydami mokymų bilietą RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE Jūs patvirtinate, kad tai padarėte sąmoningai, laisva valia, esate psichiškai sveiki ir esate susipažinę su aukščiau tekste pateikta UAB Berklis mokymų organizavimo tvarka, su kuria sutinkate. Pinigai už mokymų bilietus negrąžinami nei juos pervedus iki mokymams prasidedant (tai lavina jūsų atsakomybę netrukdyti be reikalo ir mokėti apsispręsti, ko iš tikrųjų jums reikia). Tačiau, pasikeitus jūsų planams, jūs visada galite bilietą perparduoti kitam asmeniui ar padovanoti, žinoma, jei tai darysite iki mokymams prasidedant. RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE įsigytas Jūsų mokymų bilietas gali būti užskaitytas kitam asmeniui, jeigu iš savo el. pašto, kurį nurodėte registracijos metu, atsiųsite mums savo patvirtinimą apie pasikeitusį mokymų dalyvį. Bilieto užskaitymo kitam dalyviui sąlygos galioja iki prasidedant mokymams.
 
Jei esate apsisprendę įgyti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NUOTOLINIUS MOKYMUS, užpildykite registracijos formą žemiau.
Po apmokėjimo tvirtinsime jūsų registraciją atskiru laišku tuo el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu.

 

REGISTRACIJA Į KŪRYBINIO RAŠYMO PAAUGLIAMS MOKYMUS:

Narių tinklaraščiai (Blog'ai):

Tinklaraštis "Kelionės planavimas"

Tinklaraštis "Kelionės planavimas" skirtas savarankiškų kelionių megėjams. Tinklaraštyje kalbinu keliautojus, kurie dalinasi kelionių patirtimi, įspūdžiais ir patarimais kitiems keliautojams. Tai ne tik įdomūs pokalbiai, bet ir naudinga informacija, kurią verta paskaityti, planuojant naują...

Kristinos blog'as

Sveiki, esu Kristina, dviejų vaikų mama. Dar kokiais 2008-ais metais norėjau tinklaraščio, na ir po dešimties metų, pagaliau tai padariau :) Mėgstu paprastumą, natūralumą, trumpai ir aiškiai :) Rašau apie viską, ką norisi tuo metu rašyti - kūrybinius tekstus, apie šventes, maistą, taip pat rašau...

Gyvenimo švyturys

 "Gyvenimo Švyturys" puslapio misija: Ne stovėti ant kranto ir rodyti kelią laivams, o padėti žemėje gyvenančiam žmogui uždegti prigimtinę šviesą savo paties viduje, surasti gyvenimo prasmę, sužinoti, kur slypi didžiosios laimės paslaptys. Atskleisti visas tiesas, kurios gyvenimą pavers...

Tinklaraštis “Living&poetry” – kūrybinės istorijos tarsi mini ištraukos iš filmo, knygos ar mūsų gyvenimo

www.livingandpoetry.blogspot.com Tinklaraštis, gimęs Rašytojų akademijos seminarų metu, – Aistės Bolton kūryba. Living&poetry, arba Gyvenimas ir poezija (gyvenimas poezijoje) – užuomina kurti, matyti pasaulį įvairiais kampais, kalbėti šviesiomis ir tamsiomis temomis. Didžiojoje dalyje tekstų...

Būties patirčių tinklaraštis "VIS AUGU"

http://visaugu.blogspot.lt Tinklaraštyje Inesa dalijasi savo patirtimis, išgyvenimais, pastebėjimais, įspūdžiais, vidiniais atradimais ir įžvalgomis apie būtį.

Tinklaraštis, skirtas saviugdai ir asmeniniam tobulėjimui - "Tobulėju.com"

Tobulėju.com Tobulėju - tinklaraštis, skirtas saviugdai ir asmeniniam tobulėjimui, gimęs iš vidinio stimulo dalintis sukauptomis žiniomis, patirtimi bei tuo, ką galiu duoti geriausio. Mano straipsniuose dažnai rasite raginimus atsigręžti į save, į Visatos dėsnius, į Gyvenimo mokyklos pamokų prasmę...

Tinklaraštis mintys apie kasdienybę "Kasdienybės kodas"

https://kasdienybeskodas.wordpress.com/ "Šitie maži, tačiau nuostabūs atradimai yra tikrasis gyvenimo auksas, įkvėpimas kurti ir mylėti".  Menas kasdienybėje įžvelgti gražius dalykus.