Naujiena!

NUOTOLINIAI RAŠYMO KURSAI INTENETU

Rašymo kursai internetu - tobula tiems, kurie mėgsta tobulėti iš namų ar ofiso. Rašytojų akademijoje nuolat vyksta šios mokymųprogramos nuotolliniai kursai: Rašymo kursai internetu: komercinių tekstų rašytojo (-os), kūrybinio rašymo lavinimo ir knygos rašymo nuotoliniai mokymai. Apie tai detali informacija čia. Taigi,  jeigu turite aitsr rašymui, esate kūrybinga asmenybė ir norite savo pomėgį rašyti paversti profesija, kviečiame Jus prisijungti prie RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS grupinių įvairių komercinių tekstų rašymo, knygos rašymo ir kūrybinio rašmo mokymų. 

NAUJIENA! Informacija čia.

Kūrybinis - terapinis rašymas suaugusiems

NUOTOLINIAI KŪRYBINIO - TERAPINIO RAŠYMO MOKYMAI SUAUGUSIEMS.

MODULIS "VASARA".

 
Šiuo metu renkama 2-oji nuotolinių grupinių mokymų grupė internetu:
 

2019 m. birželio 28 d. 10:00 val. - Nuotoliniai kūrybinio - terapinio rašymo mokymai suaugusiems. Modulis "VASARA". Galima žurnalisto praktika "Inspire" žurnale. Tinka asmenims nuo 20 metų. Mokymų trukmė: 10 savaičių.  (Yra laisvų vietų).

Rašytojų akademija kviečia visus, norinčius išmokti rašyti įvairiausius tekstus, net knygas!

Visada svajojote išmokti rašyti įvairiausius tekstus? Straipsnius, komercinius pasiūlymus, pranešimus spaudai, tekstus interneto svetainei, o gal net giliai širdyje turite paslėpę svajonę parašyti savo knygą? - Stokite į RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS klubą ir kartu su kolegomis semkitės naujų idėjų rašymui, išmokite rašyti visus įmanomus ir neįmanomus tekstus bei išdrįskite rašyti!
 
Rašytojas rašo ne todėl, kad jis nori ką nors pasakyti, o todėl, kad jis turi ką pasakyti. (F. S. Ficdžeraldas)

 

Rašytojų akademija - tai nuotoliniai mokymai, kurių metu vyksta šie nuostabūs dalykai:

 • Studentai išmoksta visų įmanomų komercinių tekstų, kurie reikalingi šiandien versle. Studentai išmokomi uždirbti iš to, ko išmoko Rašytojų akademijoje. Studentai dar mokymų metu gauna realius klientus.
 • Studentai kiekvieną savaitę atlieka daug namų darbų, tiek komercinių, tiek kūrybinio rašymo.
 • Studentai intensyviai kuria: atlieka kūrybinio rašymo įvairias užduotis (kurios taip pat yra labai kūrybingos!), jungiasi į bendrus projektus. Studentams atveriame kūrybinė erdvė ne tik fantazuoti, bet daryti projektus realybėje: rašyti tinklaraščius, straipsnius, prisidėti prie serialo rašymo (bendras projektas), prisidėti prie e-žurnalo INSPIRE (www.inspirezurnalas.lt) kūrimo (bendras projektas).
 • Studentai rašo knygas. Čia jie išmokomi ne tik rašyti, bet ir yra paskatinami atskleisti jau susiformavusį talentą žmoguje. Čia asmenys, svajojantys parašyti ir išleisti knygą apmokomi, kaip tai padaryti realiai, kaip iš tikrųjų šią savo svajonę paversti tiesiog tikslu. Į tai įeina ir finansavimo knygai leisti paieškos.
 • Studentai, kurie po mokymų vis tik nori ir toliau tęsti knygos rašymą, jos dar nespėjo pabaigti ar tiesiog dar nesubrandino idėjos, gali ir toliau NEMOKAMAI kiekvieną penktadienį dalyvauti online pamokoje "Knygos rašymas", skirtoje visiems Rašytojų akademijos studentams, kurie dega knygos rašymo idėja. Čia turime atskirą grupelę Facebook'e, kur po truputį sava eiga kūrėjai įkelia parašytos knygos dalis. Bendraminčiai paredaguoja, įkvepia, padeda.
 • Rašytojų akademijoje studentai bendrauja su specialiai pakvietais knygų autoriais ar leidyklų savininkais.
 • Rašytojų akademijoje studijuoja ne tik rašyti išmokti norintys naujokai, čia savo studijomis pagerbia ir tikri knygų autoriai, kuriems jau seniai nereikia jokio žinomumo. Jie tiesiog ateina čia lavinti komercinių tekstų rašymą. Ateina tam, kad išmoktų įdarbinti savo talentą rašyti dar daugiau. Ateina tam, kad "pakaifuotų" būdami tarp bendraminčių kūrėjų. Ateina tam, kad kurtų bendrus kūrybinius projektus.
 • Rašytojų akademijoje saugoma, kurstoma, pulsuoja be galo pozityvi ir draugiška atmosfera. Todėl dažnai studentai pradžioje buvę bendraminčiais taip stipriai susidraugauja, kad tampa bendrų komercinių projektų įkūrėjais ar net geriausiais draugais.
 • Rašytojų akademija - tikra pulsuojanti, realiai veikianti kūrėjų bomba vienoje vietoje.
 • Norintiems studijuoti Rašytojų akademijoje nėra amžiaus ribos, nėra jūsų statuso ribos. Jeigu visada troškote rašyti ir kurti, tai bene geriausia vieta, kur jūs tai galite padaryti ir paversti nenutrūkstamu savo gyvenimo procesu.
 • Nuotolinių mokymų formatas leidžia studijuoti net labai užsiėmusiems žmonėms, nes video pamoką galima pažiūrėti kada patogu, tokiu būdu mokslai prisiderina prie jūsų įprasto gyvenimo ritmo.
 • Po intensyvaus 25 pamokų mokymų kurso išduodami Rašytojų akademijos TEKSTŲ RAŠYTOJO (-JOS) SERTIFIKATAI.

Kviečiame pavartyti bendrą Rašytojų akademijos studentų kūrybinį darbą - nemokamą e-žurnalą INSPIRE. Tai saviugdos ir įkvepiančių istorijų žurnalas www.inspirezurnalas.lt

Rašytojų akademijos nariai pasikvietė į interviu nuostabią asmenybę Mijalbos leidyklos savininkę, Šviesos namų Kaune įkūrėją, teta gydymo ir kitų technikų meistrę Vilmą Urbanavičienę. Net, jeigu jūs šiuo metu neketinate rašyti knygos, šis interviu įkvėps visus džiaugsmingam gyvenimui, ko visiems ir linkime.

Specialus interviu su bestselerių autore LAVISA SPELL

Rašytojų akademijoje vyksta tikri stebuklai. Čia žmonės ne tik mokosi kurti įvairius komercinio pobūdžio tekstus, reklamos tekstus, rašo knygas, lavina kūrybinį rašymą, buriasi į  bendrus kūrybinius projektus, bet ir bendrauja su knygų autoriais!

Taip jau nutiko, kad vienos nuostabios Rašytojų akademijos mokymų grupės kurso pabaigoje sužinojome, kad savų tarpe turime itin didelio populiarumo sulaukusią rašytoją lietuvaitę LAVISĄ SPELL. Ši nuostabi knygų  „Būti (su) ragana“ (2016 m.) bei „Meilėje kaip kare“ (2017 m.) autorė sugebėjo išlikti kukli ir nepapasakojo, kad jau yra knygų autorė!

Taigi, mes pasikvietėme šią populiarių romanų autorę pokalbiui, kur ir jūs galite pasimėgauti šiuo įkvepiančiu interviu. Jeigu skaitote šias eiluter ryte, tikime, praturtinsite savo kavos gėrimo ceremoniją šiuo ypatingu susitikimu.

Kaip atsirado Rašytojų akademija?

 

RAŠYTOJŲ AKADEMIJA MOKYMAI VASARĄ NUOTOLINIU BŪDU!

Tapti RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS KLUBO nariu – tikro marketingo specialisto GARBĖS REIKALAS! Klube atras save ne tik marketingo specialistai, tačiau ir įvairiausių tekstų rašytojai, rašytojai, personalo darbuotojai, viešųjų ryšių specialistai, net tobulieji žurnalistai!

NES MES KARTU JĖGA!

Mes mokomės ne tik rašyti, bet ir komercializuoti tai, ką rašome! Tai yra mes mokomės uždirbti iš savo hobio – rašymo!


Visada svajojote išmokti rašyti įvairiausius tekstus? Straipsnius, komercinius pasiūlymus, pranešimus spaudai, tekstus interneto svetainei, o gal net giliai širdyje turite paslėpę svajonę parašyti savo knygą?

RAŠYTOJŲ AKADEMIJOJE JŪS IŠMOKSITE RAŠYTI ŠIUOS TEKSTUS:

 • Web tekstų rašymas (tekstai interneto svetainėms, adaptuotos SEO žinios);
 • Meta įrašų į TVS (turinio valdymo sistema) rašymas;
 • Komercinių laiškų rašymas;
 • Naujienlaiškių rašymas;
 • Reklaminių skelbimų rašymas (į skelbimų portalus, ant Facebook sienos ir pan.)
 • Prezentacijų ruošimas;
 • Straipsnių strategijų sudarymas;
 • Straipsnių rašymas + platinimas į portalus;
 • Knygos rašymas (dalykinė, asmeninė, verslo). Šio mokymosi etapo metu turėsime specialių svečių – knygų rašytojų, kurie su mumis pasidalins savo realia knygų rašytojo patirtimi! + Galimybė patiems parašyti knygą!
 • Save pozicionuojančio teksto formulavimas;
 • Lietuvių kalbos gramatika, stilistika;
 • Įvairios kūrybinio rašymo užduotys.

Stokite į RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS klubą ir visus metus kartu su kolegomis semkitės naujų idėjų rašymui, išmokite rašyti visus įmanomus ir neįmanomus tekstus ir išdrįskite rašyti!

ATSILIEPIMAI:

Mildos atsiliepimas apie Rašytojų akademiją:

"Sveiki sveiki, esu Milda. Pamenu, kai buvau maža, sau pasakiau, kad rašyti yra nuobodu ir niekada tuo nenorėčiau užsiimti... bet viskas labai greitai apsivertė aukštyn kojomis. Turbūt tėtis įskiepijo meilę rašybai, bet kai jį pasiėmė angeliukai, rašybą nuskandinau užmarštin... norėjau prie jos sugrįžti, bet ranka nekilo rašyti, nors ir buvo minčių, kol kartą internete nepastebėjau skelbimo apie Rašytojų Akademijos kursus. Nejučia surinkau lektorės Evelinos numerį, kad pasiklausti dėl tam tikrų kursų niuansų ir jau tą pačią dieną nė nedvejodama po šilto pokalbio telefonu iškart užsirašiau į kursus.

Šiandien galiu tvirtai teigti, jog tai buvo tikslingas mano pasirinkimas, nes kursų pagalba man padėjo atgauti norą rašyti, kurti ir išmėginti vis kitokius kūrybos procesus. Labai didelis ačiū lektorei Evelinai, kuri nuolat kupina idėjų ir pasiūlymų, kaip pagerinti mūsų silpnas ar jau net gerokai nušlifuotas kūrybines idėjas. Intensyvumo bei aiškumo tikrai netrūko. Kursai pateisino lūkesčius ir dar daugiau!

Taip pat tikiu, kad pabaigus Rašytojų Akademijos kursus viskas tuo ir nesibaigs, kadangi liks tas ryšys, kurį užmezgėme tarp Rašytojų Akademijos bendruomenės... sėkmės ateinantiems naujiesiems rašytojams, nes niekada nėra per vėlu daryti, tai, kas mums taip patinka! Svarbu tik klausyti savo širdies".

 

Adelės Žeimytės atsiliepimas apie Rašytojų akademiją:

Nenutrūkstanti pamoka

Vis pagaunu ir pagaunu save taškinėse situacijose. Situacijose, kai tam tikrai veiklai, įvykiui, pokalbiui švysteli žodis PABAIGA. Bet kokia pabaiga yra vienintelė ir keistai žavi. Baigdami mokyklą, dvyliktokai išgyvena jausmų mišinuką tarp džiaugsmo, nerimo ir lavinos jaunatviškos vilties. Stebuklingas jausmas, išspaudžiantis irgi jausmų vaivorykštės pripildytą ašarą. Baigdami skaityti knygą kartais norime jos tęsinio, bet suvokiame, kad tęsiniu tampa siužeto poveikis mums. Ir vis ką nors baigdami matome, kad niekas nesibaigia su tašku. Su juo baigiasi tik to konkretaus etapo sakinys. O gyvenimo tekstas toliau rašomas, atsižvelgiant į ką tik patirtą pamoką. Šįkart rašau pasibaigus RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS pamokoms, nors jos man taip harmoningai sulipo su VERSLODAROS (jau seniai pasibaigusiais, bet vis dar turinčiais poveikio) mokymais, kad net sunku atskirti. Gruodžio 9 diena, kai atradau EVELINOS svetainę su įvairių mokymų pasiūla, tapo nauju atskaitos tašku mano gyvenime. Tada buvo labai labai niūri žiemos diena, o paskui va – atėjo ir saulėtas birželis :). 

EVELINA, priėmusi šiek tiek pavėlavusią į traukinį mokinukę, kaip reikiant pakrutino, išjudino, priminė... tai, kas buvo užsistovėję, pasimiršę ar tiesiog tai, apie ką anksčiau nebuvo progos susimąstyti. Gal dėl to žodis IŠJUDINTOJA, Tau, EVELINA, labai tinka. O toliau... toliau man labai patinka sena išmintis: „Arklį prie vandens galima privesti, pristumti, netgi labai pasistengus prinešti, bet gerti jo niekas neprivers“. 

Dėl to linkiu VISIEMS Evelinos mokiniams, baigusiems šį ar kitus mokymus, ne tik prieiti prie atitinkamų tiesų, atradimų, suvokimų, bet ir patiems praktiškai įgyvendinti. Tiesiog patiems imti ir gerti, o geriant pajusti visus vandens skonio atspalvius.

Šiems mokymams, kaip programai, padėtas taškas. AČIŪ už 25 pamokas. Bet toliau kūrybinis tekstas tęsiasi, kaip ir tęsis idėjos, atradimai, praradimai ir džiugesiai.

AČIŪ, Evelina Tamulaitienė, už vedimą link atradimų upės. AČIŪ kartu ėjusiems ir dedu...

Adelė

Naujienos

Jau pasirodė prekyboje Rašytojų akademijos studentės knyga - Murkiantis Buda - Jurgita Barišauskienė

Džiaugiamės, spirgame iš laimės, o taip pat didžiuojamės iki mėnulio ir atgal Rašytojų akademijos studente Jurgita Barišauskiene, kuri atlikdama kūrybinio rašymo namų darbus ramiai ir harmoningai parašė tokį kūrinį, kuriuo susižavėjo Obuolio leidykla ir išleido Jurgitos knygą. Jurgitos knyga"Murkiantis Buda" jau prekyboje, ją galima įsigyti knygos.lt ir knygynuose. Kas irgi palaikote Jurgitą, kviečiame 2019 03 05 d. 18:00 val. į Kaune, Knygų ministerijoje vyksiantį knygos "Murkiantis Buda" pristatymą. Pristatyme dalyvaus pati autorė ir Rašytojų akademijos įkūrėja metodikos autorė bei lektorė Evelina Biliūnaitė. Tikimės gausaus bendraminčių palaikymo.  

Rašytojų akademijos studentų vaisius e-žurnalas INSPIRE jau pasirodė!

Kviečiame pavartyti naują rinkoje visiškai NEMOKAMĄ e-žurnalą INSPIRE. Tai saviugdos ir įkvepiančių istorijų žurnalas. Žurnalą atsisiųsti į savo kompiuterį galite čia: www.inspirezurnalas.lt . Žurnalo idėjos autorė Rašytojų akademijos įkūrėja Evelina Biliūnaitė Tamulaitienė subūrė savo studentus, kurie tiesiog trykšta noru kurti ir maudytis kūryboje. Visi, kas studijuoja Rašytojų akademijoje gali prisijungti prie žurnalo kūrimo. Rugsėjo mėnesį jau startavo dvi naujos nuotolinių mokymų grupės, tačiau jūs galite prisijungti prie naujai renkamos lapkričio mėnesio grupės jau nuspręsdami užsiregistruoti jau dabar: http://www.rasytojuakademija.lt/rasymo-seminarai-internetu/

Nemokamas vebinaras - susitikimas su rašytoja Lavisa Spell

Esate kviečiami į ypatingą rytmetį kartu su Rašytojų akademija nariais ir rašytoja Lavisa Spell!  VEBINARAS (susitikimas internetu) NEMOKAMAS!   RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS NARIŲ YPATINGAS RYTMETYS 2018 03 09 d. 08:00 - 10:00 val. Lietuvos laiku SUSITIKIMAS LIETUVAITE  RAŠYTOJA LAVISA SPELL   Rašytojų akademijoje vyksta tikri stebuklai. Čia žmonės ne tik mokosi kurti įvairius komercinio pobūdžio tekstus, reklamos tekstus, rašo knygas, lavina kūrybinį rašymą, buriasi į bendrus kūrybinius projektus, bet ir bendrauja su knygų autoriais!    Taip jau nutiko, kad vienos nuostabios Rašytojų akademijos mokymų grupės kurso pabaigoje sužinojome, kad savų tarpe turime itin didelio populiarumo sulaukusią rašytoją lietuvaitę LAVISĄ SPELL. Ši nuostabi knygų „Būti (su) ragana“ (2016 m.) bei „Meilėje kaip kare“ (2017 m.) autorė sugebėjo išlikti kukli ir nepapasakojo, kad jau yra knygų autorė!   Taigi, dabar mes pasikvietėme šią populiarių romanų...

"Aš - atkurtos Lietuvos šimtmečio gyva istorija: Kaip aš prisimenu Lietuvos šimtmetį?"

2018 02 16 d. 10:00-11:00 val. susitikime ONLINE (internetu) kartu su Rašytojų akademijos nariais paminėti atkurtos Lietuvose ŠIMTMETĮ! Rašytojų akademijos nariai susibūrs internetu tam, kad pasidalintų savo kūryba atkurtos Lietuvos šimtmečio paminėjimo tema: "Aš - atkurtos Lietuvos šimtmečio gyva istorija: Kaip aš prisimenu Lietuvos šimtmetį?". ĮDOMU tai, kad nariai turėjo vienodus raktažodžius, kuriuos turėjo panaudoti savo kūrybinio rašymo užduotyje minėta tema. Kaip subtiliai tie patys raktažodžiai kūrybiškai įpinti į autentiškus sakinius ir tekstus, kurie liesis renginio online metu - galėsite išgirsti ir pamatyti ir Jūs! Matykime gražią Lietuvą drauge! Kiek daug kūrybos mūsų krašte, kiek daug kūrybingų žmonių mūsų krašte! LIETUVA, mes turime kuo didžiuotis! Raštingais ir kūrybingais lietuviais! Kaip dalyvauti renginyje? Tiesiog paspauskite renginio online metu šią nuorodą Yootube kanale: https://youtu.be/ouCarkfyZSA 2018 02 16d. 10:00 val. Lietuvos laiku prasidės...

Rašytojų akademijos nariai jau 02.08 20:00 val. pristatys naujai sukurtą pasaką netradiciniu būdu - online (internetu) NEMOKAMAI

Jau kitą savaitę (2018 02 08, ketvirtad.) 20:00 val. Lietuvos laiku Rašytojų akademijos nariai pristatys naują pasaką netradiciniu būdu - internetu (online). Norintys pamatyti renginį internetu ir paklausyti pasaką gali tiesiog paspausti šią nuorodą vakare lygiai 20:00 val. Renginį galėsite stebėti visiškai NEMOKAMAI.   Idėja kurti bendrą pasaką gimė natūraliai Rašytojų akademijos mokymų online metu tiesiog kalbant apie pasakų žanrą bei identifikavus problematiką - senos pasakos dažnai baugina vaikus taip stipriai, kad tėvai skaitydami pasaką net turi greitai pakeisti siaubo detales į švelnesnes.   Todėl Rašytojų akademijos kai kurios narės sėdo kurti bendrą pasaką su pagrindine intencija - padėti vaikams pamatyti esmines vertybes, kurios jiems pravers gyvenime be žiaurumo apraiškų. Dažna praėjusio šimtmečio pasakų gerbėjų klaida ta, kad jie galvoja, kad šiuolaikiniai vaikai tokie patys kaip ir prieš šimtą metų. Deja, pasaulis keičiasi, vystosi visi, taip pat ir...

Skelbiame ankstyvąją registraciją su 50% nuolaida į tekstų ir knygų rašymo kursus, kurie startuos jau 2018 sausį!

JAU 2018 SAUSĮ STARTUOS NAUJA "RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS" ĮVAIRIŲ TEKSTŲ IR KNYGŲ RAŠYMO MOKYMŲ GRUPĖ INTERNETU (ONLINE)! Jūs išmoksite rašyti įvairius komercinius tekstus bei išlaisvinsite kūrybinį rašymą specialiuose kūrybinio rašymo užsiėmimuose. Mokymų programa sudaryta taip, kad tiktų ir jūsų protui (dalykinis rašymas=komercija), ir jūsų sielai (kūrybinis rašymas, kurio metu gali atsiskleisti net knygos rašymo potencialas, o gal net gali gimti ir pati knyga, tai Rašytojų akademijoje realybė, faktas). Tagi, nepavėluokite užsiregistruoti su DIDELE NUOLAIDA į naują Rašytojų akademija ONLINE seminarų klasę, kuri startuos jau 2018 sausio 12 d.! http://www.rasytojuakademija.lt/rasymo-seminarai-online/ - Jūs turėsite 25 pamokas online; - Mokymai vyks kiekvieną penktadienį po 2 val.; - Jūs galėsite rinktis ar dalyvauti eteryje pamokos metu, ar peržiūrėti pamokos video įrašą jums patogiu metu; - Jūs galėsite užduoti savo klausimus net, jei negalėsite dalyvauti online pamokoje; - Jūs visą...

Iki rugpjūčio 10 dienos užsiregistravę į Rašytojų akademija online mokymus dar galite suspėti pasinaudoti -10% KAINOS AKCIJOS pasiūlymu.

JAU RUGSĖJĮ STARTUOS NAUJA "RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS" ĮVAIRIŲ TEKSTŲ IR KNYGŲ RAŠYMO MOKYMŲ GRUPĖ INTERNETU (ONLINE)! Jūs išmoksite rašyti įvairius komercinius tekstus bei išlaisvinsite kūrybinį rašymą specialiuose kūrybinio rašymo užsiėmimuose. Mokymų programa sudaryta taip, kad tiktų ir jūsų protui (dalykinis rašymas=komercija), ir jūsų sielai (kūrybinis rašymas, kurio metu gali atsiskleisti net knygos rašymo potencialas, o gal net gali gimti ir pati knyga, tai Rašytojų akademijoje realybė, faktas).   Tagi, nepavėluokite užsiregistruoti su DIDELE NUOLAIDA į naują Rašytojų akademija ONLINE seminarų klasę, kuri startuos jau rugsėjo 08 d.! http://www.rasytojuakademija.lt/rasymo-seminarai-online/   - Jūs turėsite 25 pamokas online; - Mokymai vyks kiekvieną penktadienį po 2 val.; - Jūs galėsite rinktis ar dalyvauti eteryje pamokos metu, ar peržiūrėti pamokos video įrašą jums patogiu metu; - Jūs galėsite užduoti savo klausimus net, jei negalėsite dalyvauti online...

1 | 2 | 3 | 4 >>

Serialas online

II dalis

25/05/2017 12:01
RĖJUS netvėrė savame kailyje, norėjo tučtuojau keltis nuo baro ir eiti išvagoti savo tvirta ranka tam bičui veidą. - Ką jis sau galvoja! Kodėl jis glaudžia jo moterį prie savęs! O GINĖJA... Kodėl ji tokia laiminga? Nejaugi jos aistra buvo melas? - mintys, tarsi pasiutę šunys, drąskėsi RĖJAUS...

I dalis

04/05/2017 11:22
GINĖJA: Jau temo. Aš nežinojau nei ko tikėtis iš jo, nei kas apskritai nutiks dar šią naktį. Žinojau viena - kažkas tikrai bus.   Kitame miesto gale MAJA ilgesingai žvelgė į miesto žiburius. Namuose buvo jauku ir ramu, tačiau širdyje virpėjo nerimo drugeliai. Jauna mergina jautė, kad...

Naujienlaiškis

Prenumeruokite Rašytojų Akademijos naujienlaiškį: